0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.89 SoldOut
Knygos "Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą" aprašymas

Teisės doktrinoje, teismų praktikoje ir apskritai valstybės baudžiamojoje politikoje kasdien vis aktualesnė tampa smurto prevencijos problema. Nepaisant visų žmonijos pastangų sustabdyti smurtą ar bent sumažinti jo mastą, jis išaugo tiek, kad, anot žymaus amerikiečių psichiatro Jameso Galligano, „ką tik mūsų pergyventas amžius tapo kruviniausiu per visą žmonijos istoriją – žmogžudysčių skaičiumi jis pralenkė visus ankstesnius amžius sudėtus kartu“.
Autoriui ne vieną dešimtmetį dirbant teisėju teko išnagrinėti pakankamai daug baudžiamųjų, taip pat ir nužudymų bylų. Gerai žinoma, kokios sudėtingos, jautrios yra šios kategorijos bylos, koks aukštas profesinis pasiruošimas reikalingas tam, kad nusikaltimų padarymo aplinkybės būtų atskleistos ir byla išnagrinėta išsamiai, objektyviai bei visapusiškai. Įvertinus tai, bandyta į vieną sunkiausių nusikaltimų – nužudymą – pažvelgti per teorinę ir teismų praktikos prizmę.
Šis leidinys turėtų būti įdomus tiek studijuojantiems baudžiamąją teisę, tiek ją taikantiems profesinėje ar pedagoginėje veikloje, taip pat galėtų sužadinti platesnės visuomenės dalies susidomėjimą.


  • Autorius: Albertas Milinis
  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955300953

Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą, kurią skaitytojams dovanoja Albertas Milinis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albertas Milinis su knyga Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Milinis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamoji atsakomybė už nužudymą" perkama kartu