0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamojo proceso enciklopedija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Baudžiamojo proceso enciklopedija


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 29.99 SoldOut
Knygos "Baudžiamojo proceso enciklopedija" aprašymas

Šioje knygoje "Baudžiamojo proceso enciklopedija" pateikiama svarbiausių baudžiamojo proceso sąvokų analizė.

Tai labiau ne klasikinis baudžiamojo proceso teisės vadovėlis (pirmoji jo dalis), o tikslinga akademinė provokacija, tam tikras atsargus profesinis chuliganizmas, kuriuo siekiama ne tik pateikti ir pagrįsti asmeninę procesinio veiksmo viziją, bet ir supurtyti, išjudinti neretai sustingusį, o kartais net ir apsimestinį baudžiamąjį procesinį diskursą.
Provokuoja jau pats ambicingas ir gal net įžūlus pavadinimas „enciklopedija“ bei su juo susiję lūkesčiai, taip pat pasirinkta netradicinė požiūrio kryptis, atskiros įžvalgos, išvados ir apibendrinimai.Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamojo proceso enciklopedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos

Remigijus Merkevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Baudžiamojo proceso enciklopedija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Baudžiamojo proceso enciklopedija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Baudžiamojo proceso enciklopedija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Baudžiamojo proceso enciklopedija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Remigijus Merkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baudžiamojo proceso enciklopedija" perkama kartu