Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas

Kaina: 9,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas" aprašymas

Dabartiniu laikotarpiu ikiteisminis procesas ir mūsų šalyje, ir daugelyje kitų valstybių yra iš esmės pakitęs dėl neseniai priimtų baudžiamojo proceso kodeksų ir kitų teisės aktų, todėl atsirado poreikis naujai ir susistemintai išnagrinėti tiek buvusios anksčiau, tiek ir galiojančios procesinės formos svarbiausius bruožus ir esamo teisinio reguliavimo poveikį ikiteisminio tyrimo praktinės veiklos rezultatams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas", Petras Ancelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Petras Ancelis su knyga "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Ancelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamojo proceso ikiteisminis etapas" perkama kartu