0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Be 5 minučių prestižinė

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Be 5 minučių prestižinė


2021-04-30 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Be 5 minučių prestižinė" aprašymas

"Jeigu prieš dvejus metus kas nors būtų pasakęs, kaip pasisuks ir susiklostys mano likimas nuo 2018 m. rudens (kad tris savaites kartu su kitais mokytojais savavališkai gyvensiu ministerijoje ir bendrausiu su paties aukščiausio rango politikais, kad tuo metu dėl konflikto ar bandymo nukreipti dėmesį bus atstatydinti trys ministrai ir t.t.), turbūt būčiau pasišaipiusi iš pernelyg lakios vaizduotės. Bet žmogus planuoja, o kažkas (kas - priklauso nuo to, kuo tikime) juokiasi ir ruošia siurprizus.
Tai geriausia, ką dabar galiu pasiūlyti, - nuoširdžią ir atvirą vienos streikavusios mokytojos istoriją. Mokytojos, kuri, kiek save prisimena, visada norėjo ja būti. Mokytojos, kuri tiki, kad jos vieta mokykloje. Mokytojos, kuri dėl tam tikrų sprendimų ir nuo jos nepriklausiusių aplinkybių buvo priversta tapti "teroriste" (o gal sistemos įkaite) ir dalyvauti absurdą primenančiuose įvykiuose."

Autorė

2018 m. rudenį visą šalį supurtė mokytojų streikas, kurio metu, nesulaukiant oficialių derybų, buvo pasiryžta apsigyventi Švietimo ir mokslo ministerijos patalpose. Tas precedento Lietuvoje neturintis įvykis vienus paskatino veikti, suvienijo, kitus šokiravo ar papiktino. Bet visuomenę pasiekė labai fragmentuota, nenuosekli informacija, apaugusi nuogirdomis ir tendencingomis interpretacijomis.

Šita knyga "Be 5 minučių prestižinė" – tai tris savaites ministerijoje gyvenusios mokytojos autentiška patirtis. Chronologine tvarka pateikti įvykiai nuo 2018 vasaros iki 2019 m. rudens papildomi straipsniais, rašytais tiek būnant ministerijoje, tiek ir vėliau. Taip ne tik atskleidžiami faktai apie tai, kas vyko streiko metu, bet ir analizuojamos gilesnės švietimo sistemos problemos.

"Tai ne istorijos pabaiga. Tikiu, kad tai kokia pusiaukelė. Nes istorija nėra apie vienus metus. Ji nėra ir tik apie mane asmeniškai. Aš tapau sau patogiu įrankiu atskleisti tai, kas vyko. Subjektyviai atskleisti. O vyko be galo įdomūs procesai.
Ir tebevyksta. Kai manęs klausia, ar pakartočiau, atsakau - be jokios abejonės - taip. Nes tai buvo labai intensyvios pamokos. Be jokio teorinio įvado iš karto praktiniai veiksmai realiose situacijose.
Ši istorija ne tik apie mane. Ši istorija apie sąmoningą žmonių apsisprendimą pasipriešinti neteisybei. Ir apie tai, kaip vieniems išdrįsus kiti skubėjo j pagalbą. Ir apie tai, kad idėja svarbiau už bet kokias nepalankias aplinkybes, jeigu ja tiki. Jeigu ji verta tikėjimo. O idėja ginti orumą ir žmogaus teisę būti visaverčiu piliečiu tikrai to verta."

Autorė


  • Autorius: Lilija Bručkienė
  • Leidėjas: Lilija Bručkienė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094754647

Parašykite atsiliepimą apie "Be 5 minučių prestižinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Lilija Bručkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Be 5 minučių prestižinė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Be 5 minučių prestižinė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Be 5 minučių prestižinė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Be 5 minučių prestižinė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lilija Bručkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Be 5 minučių prestižinė" perkama kartu