Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Be! Kas čia toks?

Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Be! Kas čia toks?" aprašymas

Dailiai iliustruota knygelė, už stumdomų langelių slepianti daug staigmenų. Naudinga net visai mažiukams: moko akių ir rankų judesių koordinacijos, lavina smulkiosios motorikos įgūdžius. Be to, vaikai linksmuose piešinėliuose išvys, kokie būna pasakiškų žvėrelių būstai.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 9x9, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955079415

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Be! Kas čia toks?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Be! Kas čia toks?", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Be! Kas čia toks?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Be! Kas čia toks?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Be! Kas čia toks?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Be! Kas čia toks?" perkama kartu