0

Be kaukės. Visa tiesa apie Michaelą Jacksoną

  • Nuolaida knygai -75%
2.8
(4 įvertinimai)
Internetu: 1,99 €
Knygyne: 7,82 €*
Sutaupote: 5.83 € (75%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2010-08-17 Dianūūkas

..

Informacija

Be kaukės. Visa tiesa apie Michaelą Jacksoną

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786094031304

2020-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šioje knygoje "Be kaukės. Visa tiesa apie Michaelą Jacksoną" rasite visą tiesą apie Michaelą Jacksoną..

Ianas Halperinas, 2008 m. gruodį paskelbęs pasauliui apie byrančią popžvaigždės sveikatą, išpranašavo, kad Michaelas Jacksonas nepratemps nė pusės metų. Jo pranešimas dainininko atstovų buvo pavadintas „visiška nesąmone“. Po šešių mėnesių ir vienos dienos popmuzikos karalius mirė.

Kad ir ką liudytų skrodimo rezultatai, Michaelą Jacksoną pražudė godumas. Draugai ir bendradarbiai piešia tragišką paskutinių Jacksono gyvenimo metų paveikslą, kai kauke veidą prisidengęs dainininkas desperatiškai stengėsi pasiruošti suplanuotiems koncertams Londono Arenoje 2008 m. liepą. Tie šou būtų atnešę milijonus dainininkui ir jo komandai, nors Jacksonas nebūtų pajėgęs jų surengti nei fiziškai, nei dvasiškai. Tokios sveikatos jis nebūtų ištempęs net vieno koncerto - nebeleido plaučių būklė. Būdavo dienų, kai Michaelas negalėjo net kalbėti. Tai žinojo ir pats dainininkas, ir jo patarėjai. Kiekvienas, matęs anoreksišką senį su kostiumu ir grimu, turėjo suprasti, kad Londono turas - beprotybė. Kodėl viskas taip nutiko? Po intensyvių penkerių metų tyrimų New York Times bestselerių autorius, kanadietis žurnalistas Ianas Halperinas atskleidžia tikrąją paskutiniųjų Michaelo Jacksono metų istoriją, slaptą jo orientaciją, tėvystės klausimus, ryšius su scientologais ir islamistais bei visa kita, ką žinojo tik tie, kuriems jis pasirodydavo be kaukės.

Rolling Stone žurnalo apdovanojimą už tiriamąją žurnalistiką pelnęs Ianas Halperinas buvo nutaręs susukti dokumentinį filmą, įrodantį Jacksono kaltę dėl vaikų tvirkinimo 1993 m. Rinkdamas įrodymus žurnalistas įsitikino priešingai, bet atkapstė dar skandalingesnės medžiagos. Pagarsėjęs sugebėjimu užverbuoti agentus „priešo“ stovykloje ir begaline kantrybe rankioja

2019-10-31

Patiko, kad paliekam skaitytojui nuspręsti, koks tas Maiklas buvo. Man nebuvo lengva skaityti, bet rekomenduočiau tiems, kad domisi Maiklo gyvenimu, kūryba, skandalais.

2010-08-17

..

2010-05-19

si knyga yra gryna nesamone,joje daug melo apie MJ

2010-04-14

Obuoly, isverskite nors kartane pazodziui ir ne su milijonu gramatiniu klaidu knygas, gal tada ir pirksiu, dabar - tikrai ne. teko vartyti pas draugus - daresi geda uz jus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu