0

Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą)

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,39 €*
Sutaupote: 0.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą)

  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090303481

2021-01-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą)" aprašymas

Trijų knygų serija „Maveriko žvaigždžių meilės istorijos“. Antra knyga

Kai po vienos nakties nuotykio gauni visą gyvenimą apversiantį stebuklėlį...
Nors jos verslas – pažinčių agentūra, sėkminga ir nepriklausoma verslininkė Brodė Stiuart vyro susirasti neketina. Ji tenori seksualaus „Maveriko“ vadovo Keido Vebo. Laimei, buvęs ledo ritulio žaidėjas labai mėgsta naktines pramogas be rimtų įsipareigojimų. Tačiau po kelių savaičių Brodė supranta, kad nekaltas „gripas“ iš tiesų yra rytiniai pykinimai.
Keidas užsispiria vaikelį auginti kartu. Brodei kartą jau teko vaduotis iš nelaimingos meilės kančių, todėl meilė į šią jųdviejų sutartį nebus įtraukta. Vis dėlto kyla įtarimų, kad būsimojo Maveriko kūdikio tėtukas turi savų planų...

Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

Parašykite atsiliepimą apie "Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Svajonių romanai"

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą), kurią skaitytojams dovanoja Joss Wood. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joss Wood su knyga Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joss Wood. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Be rimtų įsipareigojimų (Aistra) (2 už 1 kainą)" perkama kartu