0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Be skaičių

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Be skaičių


2021-08-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Be skaičių" aprašymas

Minimalios apimties tekstuose autorė apmąsto meilės – dieviškosios ir žmogiškosios – fenomeną, įvairias žmogiškąsias emocijas, jausmus, filosofavimą, kūrybą bei gyvenimo ir mirties žaismą; tarsi siekia pažvelgti anapus laikiškumo, skaičiavimo ir išlukštenti gyvenamo gyvenimo paslaptį, kurioje glūdi Meilė kaip pamatinė žmogiškosios egzistencijos sąlyga.

"Koks yra geriausias laikas? Turbūt tas, kuris leidžia nežiūrėti į laikrodį, tas, kuris yra be skaičių. Tada gali pajausti ne laiko tėkmę, bet jo gelmę, liautis skaičiuoti. Galima sakyti, tai ir yra meditacijos esmė – nežiūrėti atgal arba į priekį, o susitelkti ties amžinuoju dabar.
Skaičiai net ir neegzistuoja. Jie yra žmogaus mąstymo išdava. Kita vertus, didi paslaptis pasirodo krikščioniškai įtikėtas Dievas, kuriame Yra Trys. Argi skaičius nesusijęs su būties slėpiniu? Bet kai krinti į gyvenimo gelmę, tarsi krinti į nepadalijamą dabartiškumą.
Žmonės skuba, sustoti laiko lieka vis mažiau, nors, jei iš tiesų sustotume, laiko gelmė suteiktų dar daugiau galimybių nuveikti didžius darbus. Galbūt ši knyga padės stabtelėti, todėl tegul nebus apsunkintos skaitymo akimirkos besidriekiančiomis pastraipomis, sakiniais. Skaityti bei apmąstyti galima ir kuklios apimties mintis, todėl ne veltui laikas be skaičių pavadintinas ir mažosiomis meditacijomis."


  • Autorius: Ieva Rudžianskaitė
  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 17x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098092677

Parašykite atsiliepimą apie "Be skaičių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Be skaičių", kurią skaitytojams dovanoja Ieva Rudžianskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ieva Rudžianskaitė su knyga "Be skaičių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Be skaičių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ieva Rudžianskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Be skaičių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Be skaičių" perkama kartu