-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje" aprašymas

4–8 m. vaikams

Bebriukas knygoje „Bebriukų metai“ pasakoja apie savo nuostabią šeimą, kuri labai svarbi jo pasaulyje. Gamtininkas Selemonas Paltanavičius pasakoja, kaip bebriukai gyvena savo jaukioje trobelėje, kas yra jų kaimynai ir kaip atrodo jų aplinka, kaip ji keičiasi keičiantis metų laikams. Tai pažintinė knyga, kurioje rasite faktų, skaičių ir įdomybių apie bebriukus ir kitus girios gyventojus, tačiau parašyta ne tik gamtininko, bet ir talentingo pasakininko, todėl knyga įtrauks nuo pat pirmųjų puslapių.

„Bebriukų metai“
• Skatina pažinti ir pamilti gamtą
• Supažindina su metų laikų kaita gamtoje
• Pateikiama faktų ir įdomybių apie bebriukus ir kitus upių bei miškų gyventojus
• Gausiai iliustruota meniškomis ir žaismingomis iliustracijomis

Ieškokite ir kitų serijos knygų: „Gandriuko metai“, „Voveriuko metai“ ir „Šuniuko metai kaime“

Selemonas Paltanavičius – garsus ir mylimas pasakų bei pažintinių knygų vaikams apie gamtą ir gyvūnus autorius. Už savo kūrybą jis yra apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigta Vaikų literatūros premija, o jo knyga „Sniego žmogelių žiema“ apdovanota Prano Mašioto premija kaip geriausia 2019 m. knyga vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Bebriukų metai. Nuotykiai gamtoje" perkama kartu