0

Bėgančios su vilkais

  • Nemokamas knygos pristatymas
4.4
(27 įvertinimai)
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 24,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-03-24 Raimonda

Du kartus skaičiau, labai gili tokia, įdomiai besiskaitanti, įkvepianti ir padedanti save geriau pažinti. Jau laukiu trečio karto, gal šis bus dar kitoks, gal jau nebesuprasiu apie ką, bet prisiminimai patys geriausi :)

Informacija

Bėgančios su vilkais

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 680
  • ISBN ar kodas: 9789955087151

2020-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bėgančios su vilkais" aprašymas

Dr. Clarissos Pinkolos Estes "Bėgančios su vilkais" – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, – išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas prestižinėmis ir garbingomis premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Tai – Laukinė Moteris, instinktyviosios moterų prigimties įsikūnijimas. Bet ji grėsmingai nyksta. Nors visos gimstame dosniai laukinės prigimties apdovanotos, vėlesni visuomenės bandymai mus "civilizuoti" ir įsprausti į griežtus rėmus galiausiai užgniaužia iš sielos gelmių aidintį ir gyvybę teikiantį vidinį mūsų balsą.

Knygoje "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pateikia gausybę įvairių kultūrų mitų, pasakų bei istorijų, kurių daugelį pati paveldėjo iš savo šeimos, norėdama padėti moterims atkurti laukinius, sveikus, pranašiškus šios instinktyviosios prigimties bruožus. Besigilindamos į šios įstabios knygos autorės sekamas istorijas bei komentarus, mes iš naujo atrandame, pažįstame, pamilstame ir suprantame Laukinę Moterį, mes kaip stebuklą ar gyduolę glaudžiame ją prie širdies. Dr. Estes psichologija dosni ir vaisinga, tai – moters sielos pažinimas pačia tikriausia prasme.

Dr. Clarissa Pinkola Estes, tarptautinio pripažinimo sulaukusi mokslininkė, poetė ir cantadora, senųjų tradicinių Lotynų Amerikos pasakojimų saugotoja, yra vyresnioji Jungo krypties psichoanalizės specialistė, sukaupusi dvidešimt penkerių metų praktikos bei dėstymo patirtį. Ji yra dirbusi C. G. Jungo mokymo ir studijų centro Amerikoje vykdomąja direktore, apgynė daktaro disertaciją iš lyginamosios kultūrologijos bei klinikinės psichologijos. Už viso gyvenimo kūrybą bei darbus socialinio teisingumo labui Nacionalinė Lotynų organizacija Vašingtone apdovanojo ją "Las Primeras" premija.
Knygą "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pradėjo rašyti 1971 m. ir baigė daugiau kaip po dvidešimties metų.

"Bėgančios su vilkais" - tai anaiptol ne eilinė knyga. Tai neįkainojamos išminties, gilių įžvalgų ir meilės kupina dovana, pranašystė iš žinančiosios lūpų."
Alice Walker

"Savo darbe Clarissa Pinkola Estės, pasitelkusi senus, giliai įsišaknijusius šeimos ritualus bei archetipinę psichologiją, mus tikina, kad siela niekur nežuvo, ji tiktai miega... Jos knyga mums primena, kad, nepaisant viso savo rafinuotumo, mes tebesame gamtos dalis, kad tebesame laukiniai, ir pakanka atgauti tą pirmykštį gyvybingumą, kad jau savaime pasijustume besą teisingame gyvenimo kelyje."
Thomas Moore

"Įkvepianti knyga, tikri "sielos vitaminai" moterims, atkirstoms nuo savo intuityviosios prigimties."
San Francisco Chronicle

"Aš dėkinga "Bėgančioms su vilkais" ir dr. Clarissai Pinkolai Estės. Jos knyga atskleidžia skaitytojai, kaip nuostabu būti narsiai, mylinčiai, kaip nuostabu būti moterimi. Visi, kas moka skaityti, turėtų perskaityti šią knygą."
Maya Angelou

Iš anglų kalbos vertė Lina Būgnienė

2018-03-24

Du kartus skaičiau, labai gili tokia, įdomiai besiskaitanti, įkvepianti ir padedanti save geriau pažinti. Jau laukiu trečio karto, gal šis bus dar kitoks, gal jau nebesuprasiu apie ką, bet prisiminimai patys geriausi :)

2018-03-02

Skirtingai, nei jus, keista, bet as jauciuosi perbrendus sia knyga

2018-02-03

Tai nėra pats lengviausias skaitinys, bet vertas viso to laiko, kurį jam skirsite.

2017-02-12

Du metus ši knyga mane persekiojo, tai ištrauka, tai rekomendacija pasipainiodavo... Galu gale nusipirkau, dar tik įpusėjau, bet nesigailiu nė per nago juodymą, verta kiekvieno euro ir turi būti kiekvienos moters bibliotekoje ;)

2016-02-25

Pritariu Akvilei visais punktais, jei ką ir verta turėti savo bibliotekoj, tai šią knygą.Vos ne žliumbdama turėjau ją grąžinti bibliotekai, kadangi skaičiau lėtai, mėgaudamasi ir įsisąmonindama kiekvieną mintį, laikas buvo grąžint. Lenkiuosi autorei, žemai.

2016-01-14

Be galo gili. Labai patiko! Kiekvienai rekomenduoju.

2014-03-28

Knyga tikrai verta demesio. Apie moteriskuma ir siaip desnius gyvenime. Kazka tai pakeite manyje si knyga. Tikrai rekomenduoju :)

2013-09-29

Knyga apvertusi mano gyvenimą aukštyn kojomis. Pirtariu ir Astai, ir Linai. Manau, kad ši knyga pasieks visas moteris, kai joms bus laikas šią knygą atsiversti. (Per)skaityti šią knygą, vadinasi labai atidžiai save stebėti, savęs klausytis ir, svarbiausia, išgirsti bei išdrįsti veikti užvertus paskutinį knygos puslapį... iki kito karto, nes ją pravartu karts nuo karto prie jos sugrįžti. Sėkmės, moterys!

2012-10-19

brandžios moters knyga. Skaičiau ir skaitysiu, ne vieną kartą ją verta pavartyti ir kiekvieną kartą randi vis kitus aktualius aspektus. Sunki, apmąstymų reikalaujanti, bet daug dalykų sustatanti į vietas. Pasidaro aiškiau ir paprasčiau susigaudyti kasdienybėje. Reikia ir laiko ir nusiteikimo šiai knygai- tai ne detektyvo "praryjimas" kelionės metu iš taško A į tašką B. Tokios knygos skatina įsiklausyt į save, padeda keisti savo nuostatas.

2012-02-13

super knyga. tačiau jai skaityti ateina laikas, reikia turėti šiek tiek gyvenimiškos patirties, mokėti stebėti save ir aplinką... kaifuoju ją skaitydama.

2012-02-09

Nepatiko

2012-01-25

Kadangi komentaras istrintsas, todel nepasididziuosiu parasysiu dar karta. Skaitau treti metai, nu niekaip neiveikiu.... Tas pats per ta pati...Gal dar nesubrendau, man virs trisdesimt... (as rimtai)

2012-01-24

viena is geriausiu mano skaitytu knygu!

2011-10-15

Pritariu, kad tai knyga, kurią privalo perskaityti kiekviena moteris. Man asmeniškai ji padarė didžiulę įtaką, netgi pastūmėjo šį tą pakeisti savo gyvenime, atsisakyti žalingų santykių.

2011-09-15

Mėgstu tokio turinio knygas, bet ši man labai nepatiko...

2011-09-13

knyga- kuri skaitoma vėl ir vėl

2010-10-16

per dvi savaites perskaiciau, nepraleisdama ne zodelio!labai gera knyga!

2010-07-01

Šią knygą tiesiog privalo perskaityti visos moterys ir tikrai ne vieną kartą. Pakankamai sunki knyga, bet joje yra visi atsakymai kaip moteris turi gyventi ir kaip elgtis konkrečiose situacijose.Nepakartojama knyga. Žemai lenkiu galvą autorei...

2010-02-13

Skaiciau keleta kartu ir dar skaitysiu. Vis atrandu kazka nauja ,tai galima pasimokinti ,geriau suvokti apie gyvenima.Tai tikrai labai gera knyga.

2010-02-06

Labai gerai isversta knyga! Laime, jei si knyga tau pasitaike po ranka, kai jos labai reikia... o tokiu momentu yra kiekvienos moters gyvenime.

2009-08-07

Teisingas kate komentaras - knygai reikia pribręsti. Skirta toms, kurios išdrįs pažvelgti visoms savo baimėms ir nuojautoms į akis. \"Moteris kaip vilkė - ji jaučia kurį vilkiuką ji turi sušildyti ir priglausti, o kurį išmesti iš urvo.\" Na, kažkaip panašiai, bet mintis man liko ilgam. Knyga sutvirtino mano, kaip moters-mamos-žmonos-meilužės stuburą..

2009-07-14

Po issirusios seimos buvo sunku gyventi paprasta gyvenima, kaltinau pate save viskuo, kaip ir kitus, man ji taip padejo prisikelti is to liuno.. supratau, kad gyvenime padariau ta ka reikejo padaryti...

2009-05-29

Gera knyga.. skaitykite ir analizuokite, su ja rankose tikrai neuzmigsite...

2009-03-04

Si knyga padejo man isgyventi ....jai reikia pribresti.Geras vertimas.650 pusl. apimtis.Rimtas,analizes reikalaujantis skaitinys.

2008-09-10

Labai labai labai gera knyga moteriai, kuri nori sujungti savyje intuicija ir samoninguma.

2008-08-12

gera knyga, bet, speju, nebrandzios asmenybes ja gali interpretuoti taip, kaip tai tiesiogiai dabar pateikiama kokiame COSMOPOLITAN ir kituose zurnaluose bei laidose per TV apie moteris: \"esam moterys ir vien del to esam ypatingos, vien del to nusipelnem visko ir dar daugiau, kodel niekas to nesupranta ir nevertina\"... Lygiai taip pat galetu buti ir knyga \"Begantys su vilkais\".

2007-11-07

Tiesiog kiekviena moteris turėtų ją perskaityti. O jei dar ir vyrai tai padarytų, tai daug lengviau visiems būtų.

Parašykite atsiliepimą apie "Bėgančios su vilkais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Clarissa Pinkola Estes parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bėgančios su vilkais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bėgančios su vilkais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bėgančios su vilkais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bėgančios su vilkais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Clarissa Pinkola Estes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Bėgančios su vilkais" perkama kartu