TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Bėgančios su vilkais

4.6
(70 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nemokamas knygos pristatymas
36,77 €
Kaina su kodu: 22,06 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-07-19 Natalija

Ši knyga yra tikrai džiuginanti - ji skirta visoms moterims, kurios jaučia norą užmegzti ryšį su laukinėmis ir senovinėmis sampratomis apie tai, ką reiškia būti moterimi: netvarkinga, neapdorota ir kupina skaisčios aistringos kūrybinės energijos.


2023-12-31 36.768 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bėgančios su vilkais" aprašymas

Dr. Clarissos Pinkolos Estes "Bėgančios su vilkais" – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, – išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas prestižinėmis ir garbingomis premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Tai – Laukinė Moteris, instinktyviosios moterų prigimties įsikūnijimas. Bet ji grėsmingai nyksta. Nors visos gimstame dosniai laukinės prigimties apdovanotos, vėlesni visuomenės bandymai mus "civilizuoti" ir įsprausti į griežtus rėmus galiausiai užgniaužia iš sielos gelmių aidintį ir gyvybę teikiantį vidinį mūsų balsą.

Knygoje "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pateikia gausybę įvairių kultūrų mitų, pasakų bei istorijų, kurių daugelį pati paveldėjo iš savo šeimos, norėdama padėti moterims atkurti laukinius, sveikus, pranašiškus šios instinktyviosios prigimties bruožus. Besigilindamos į šios įstabios knygos autorės sekamas istorijas bei komentarus, mes iš naujo atrandame, pažįstame, pamilstame ir suprantame Laukinę Moterį, mes kaip stebuklą ar gyduolę glaudžiame ją prie širdies. Dr. Estes psichologija dosni ir vaisinga, tai – moters sielos pažinimas pačia tikriausia prasme.

Dr. Clarissa Pinkola Estes, tarptautinio pripažinimo sulaukusi mokslininkė, poetė ir cantadora, senųjų tradicinių Lotynų Amerikos pasakojimų saugotoja, yra vyresnioji Jungo krypties psichoanalizės specialistė, sukaupusi dvidešimt penkerių metų praktikos bei dėstymo patirtį. Ji yra dirbusi C. G. Jungo mokymo ir studijų centro Amerikoje vykdomąja direktore, apgynė daktaro disertaciją iš lyginamosios kultūrologijos bei klinikinės psichologijos. Už viso gyvenimo kūrybą bei darbus socialinio teisingumo labui Nacionalinė Lotynų organizacija Vašingtone apdovanojo ją "Las Primeras" premija.
Knygą "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pradėjo rašyti 1971 m. ir baigė daugiau kaip po dvidešimties metų.

"Bėgančios su vilkais" - tai anaiptol ne eilinė knyga. Tai neįkainojamos išminties, gilių įžvalgų ir meilės kupina dovana, pranašystė iš žinančiosios lūpų."
Alice Walker

"Savo darbe Clarissa Pinkola Estės, pasitelkusi senus, giliai įsišaknijusius šeimos ritualus bei archetipinę psichologiją, mus tikina, kad siela niekur nežuvo, ji tiktai miega... Jos knyga mums primena, kad, nepaisant viso savo rafinuotumo, mes tebesame gamtos dalis, kad tebesame laukiniai, ir pakanka atgauti tą pirmykštį gyvybingumą, kad jau savaime pasijustume besą teisingame gyvenimo kelyje."
Thomas Moore

"Įkvepianti knyga, tikri "sielos vitaminai" moterims, atkirstoms nuo savo intuityviosios prigimties."
San Francisco Chronicle

"Aš dėkinga "Bėgančioms su vilkais" ir dr. Clarissai Pinkolai Estės. Jos knyga atskleidžia skaitytojai, kaip nuostabu būti narsiai, mylinčiai, kaip nuostabu būti moterimi. Visi, kas moka skaityti, turėtų perskaityti šią knygą."
Maya Angelou

Iš anglų kalbos vertė Lina Būgnienė


 • Pavadinimas originalo kalba: Women Who Run with the Wolves: Myths and Stories of the Wild Woman Archetype
 • Autorius: Clarissa Pinkola Estes
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2010
 • Knygos puslapių skaičius: 680
 • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955087151
 • Vertėjas: Lina Būgnienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-07-19

grazus istoriju pasirinkimas ir labai idomus jungiskas poziuris i ju analize, taciau man atrode, kad jos teiginiai daznai pasikartoja ir be reikalo esencialiski. vis tiek idomi knyga.

2023-07-19

Ši knyga yra tikrai džiuginanti - ji skirta visoms moterims, kurios jaučia norą užmegzti ryšį su laukinėmis ir senovinėmis sampratomis apie tai, ką reiškia būti moterimi: netvarkinga, neapdorota ir kupina skaisčios aistringos kūrybinės energijos.

2023-07-14

Greitai skaitoma knyga, bet suteikia energijos visiems, kurie prarado balsą kelyje.

2023-07-13

si knyga pakeite mano gyvenima. apie tai pasakojau beveik visiems, kuriuos pazistu,.

2023-07-11

Labai rekomenduojama knyga visoms moterims. Jūs tikrai turite prisijungti ir pažinti savo vidų, o šis jums tai padės.

2023-07-10

Atvirai kalbant, tai tokia nuostabi, įgalinanti knyga, kurios negaliu nerekomenduoti moterims, ieškančioms stiprybės, augimo ir tiesiog to, ko gali trūkti gyvenime.

2023-06-28

Be galo patiko ši knyga! Kaip žmogus, kuris mėgsta tyrinėti didžiulę dvasingumo ir religijos viešpatavimą bei pažinti save, man labai patiko jį skaityti ir galiu pasakyti, kad iš jo daug pasiėmiau. 10/10 rekomenduoju!

2023-06-27

Man patiko, kaip ji naudojo folklorą moterų prigimties tyrinėjimui. Autorės pasakojimuose ir apmąstymuose jaučiausi labai suprastas, ir tikiuosi, kad tokias moteris pamatys visi.

2023-06-26

Ilgas, slogus. Daugumos nepalaikau.

2023-06-22

Tai puiki knyga. Tai mane itin intensyviai paveikė, pastebimai formavo mano pasaulėžiūrą. Tai priartino mane prie savęs, sustatė daugybę ore kabėjusių dėlionės gabalėlių manyje į vietas.

2022-10-21

Tikrai rekomenduoju. BET būtinai raskite laiko pagalvoti apie tai, ką perskaitėte, kitaip praras prasmę.

2022-10-18

Mėgstamiausia knyga, kuria galiu pasikliauti įvairiais gyvenimo etapais. Kiekvieną kartą perskaičiusi sužinau ką nors naujo ir naudingo

2022-10-14

Ši knyga yra puiki, jei ieškote kažkokios mistiškos įžvalgos apie moterų dvasingumą, tačiau ji buvo gana pasikartojanti. Tiesą sakant man atrodė, kad visą knygą būtų galima apibendrinti vien įžangoje

2022-10-13

Knyga pradejau su entuziazmu ir man labai patiko pirmieji skyriai. Bet nuo knygos vidurio ji netenka jegos... Kartojasi tie patys dalykai ir istisos pastraipos, kuriu nesupratau...

2022-10-12

Ši knyga išgelbėjo mano dvasią ir atgaivino mano sielą Ačiū!

2022-10-11

Neitikėtina knyga. Pilna isminties ir izvalgos, kurios paimtos is tradiciniu pasaku ir siuolaikinss psichologijos. Tai knyga, kuri suteikia galiu.

2022-10-07

Aš tikėjausi galingų, stiprių moterų istorijų, jų analizės ir nurodymų, kaip ja tapti.

2022-10-06

Autorius tyrinėja tautosaką, mitologiją ir pasakas, aiškindamas jų gilesnę prasmę mūsų kasdienybėje.
Tai knyga, kurią reikia skaityti ne vienu prisėdimu. Man patiko skaityti vieną idėją vienu metu, galvoti apie ją, atpažinti / pritaikyti ją realiame gyvenime ir tada grįžti prie kitos.

2022-10-05

Labai rekomenduojama knyga visoms moterims. Jus tikrai turite perskaityti ir pazinti savo vidu, o si knyga jums tikrai pades.

2022-10-04

Įdomi knyga. Taip pat patinka jų analizės. Manau, kad dalis šios feministinės ideologijos yra šiek tiek pasenusios. Perskaičius knygą gali gauti gerų pamokų

2022-03-14

vertinčiau 10 iš 10 balų. Puiki analizė, puiki knyga

2021-09-30

Kiekviena moteris ieško atsakymų sau , ši knyga padės atsakyti bent jau į kai kuriuos tapatybės klausimus.

2021-09-30

Taip iki galo ir nesupratau, kokia gi pagrindinė šios knygos mintis. kad moterys ypatingos? Bet tai nėra jokia vertybė... Kad mes ne vyrai, juk ir taip tai akivazdu. Jog pasaulyje dominuoja vyrai?

2021-09-29

Skaičiau nes norėjau suprasti. Ne tai knyga ne apie feminizmą, tai knyga nešlovinanti moterų giminės, tai knyga norintiems geriau suprasti moteris. Skaitykit, čia daug įdomių dalykų.

2021-09-29

Knyga puiki, tik vienas man joje trūkumas. Kažkodėl labai sunkiai skaitosi. Šiaip aš gan greitai skaitau, bet čia išėjo ne bėgimas su vilkais o šliaužimas.

2021-09-19

Ši knyga, tai geras būdas moteriai pažinti save, o vyrui pažinti moterį.

2021-09-19

Net man, kaip moteriai pasidarė aišku, kodėl kartais priimu tokius visiškai iracionalius ir neprotingus sprendimus gyvenime, atsakys ši knyga į ne vieną ir jums kylantį klausimą. :D

2021-09-15

Knyga apie moteris ir skirta moterims, bet tikrai naudinga būtų paskaityti ir vyrams.. Į daugelį kylančių klausimų apie moters elgesį čia tikrai bus atsakyta.

2021-09-15

Šmaikščiai ir išradingai pažvelgta į moters prigimtį, paaiškinti logiški, o kartais ir nevisai moterų priimami sprendimai įvairiausiose gyvenimiškose situacijose.

2021-09-08

Puiki knyga, apie moteris ir moterims. Rekomenduoju.

2021-09-08

Mūsų šeimoje šią knygą skaitė visų kartų moterys ir visos labai gyrė, jog čia surašyta labai daug išminties.

2021-08-26

Autorė pagaliau išaiškino ir visiems laikams atsakė į klausimą: “Ko gi nori moterys?” :D

2021-08-26

Kokia puiki knyga! Iš pažiūros visiškai paprastais ir neįmantriais pavyzdžiais atskleidžiama moters asmenybė. Buvo ir apie ką susimąstyti ir iš ko pasijuokti.

2021-08-24

Knyga reikalaujanti susikaupimo ir įsiklausymo, labai įvairiapusiška: jaunoms merginoms atrodys vienokia, brandžioms moterims knyga įgaus visai kitokią prasmę. Vertingas kūrinys.

2021-08-24

Labai įdomus, netikėtas požiūris į moters prigimtį ir esatį. Perskaitę tikrai suvoksite, kodėl moters elgesys kartais toks neprognozuojamas. Būtų naudinga ir vyrams perskaityti.

2021-08-19

Superinis meno kūrinys, kuris yra pamokantis ir įkvepiantis. Tiesiog labai myliu šią knygą.

2021-08-18

Visos moterys turi perskaityti šią knygą. Turime kaukti su vilkais ir bėgti palaidais plaukais, kvepiančiais grynu miško oru. Rekomenduoju visoms.

2021-08-16

Jei ši knyga nekelia noro garsiai kaukti, aš nesu tikra, kas tai gali padaryt! Labai patiko, rekomendavau ir kitiems.

2021-08-10

knyga, dėl kurios mano gyvenimas pakrypo į gerąją pusę. Knyga kuri puikiai papasakoja, ką reiškia būti moterimi jokių kvailysčių.

2021-07-22

pasakysiu taip. buvo smalsu, nes tai kaip ir moteriška knyga, vyrauja toks stereotipas. tačiau vyrai, labai pravarti knyga , padėsianti suprasti moteris. imkit ir skaitykit tik , gi viskas juodu ant balto parašyta.

2021-07-21

nuostabi autorės knyga. labai protingai parašyta, labai geri pavyzdžiai.

2021-07-20

Moters biblija. Jei reikėtų apibūdinti tarkim per alias kokį. Nes tai tikrai moteriai šventa knyga.

2020-12-30

Tikrai labai vertinga, gili knyga, verta kiekvieno už ją sumokamo euro ir rekomenduotina knygą turėti savo bibliotekoje pakartotiniam skaitymui.

2018-03-24

Du kartus skaičiau, labai gili tokia, įdomiai besiskaitanti, įkvepianti ir padedanti save geriau pažinti. Jau laukiu trečio karto, gal šis bus dar kitoks, gal jau nebesuprasiu apie ką, bet prisiminimai patys geriausi :)

2018-03-02

Skirtingai, nei jus, keista, bet as jauciuosi perbrendus sia knyga

2018-02-03

Tai nėra pats lengviausias skaitinys, bet vertas viso to laiko, kurį jam skirsite.

2017-02-12

Du metus ši knyga mane persekiojo, tai ištrauka, tai rekomendacija pasipainiodavo... Galu gale nusipirkau, dar tik įpusėjau, bet nesigailiu nė per nago juodymą, verta kiekvieno euro ir turi būti kiekvienos moters bibliotekoje ;)

2016-02-25

Pritariu Akvilei visais punktais, jei ką ir verta turėti savo bibliotekoj, tai šią knygą.Vos ne žliumbdama turėjau ją grąžinti bibliotekai, kadangi skaičiau lėtai, mėgaudamasi ir įsisąmonindama kiekvieną mintį, laikas buvo grąžint. Lenkiuosi autorei, žemai.

2016-01-14

Be galo gili. Labai patiko! Kiekvienai rekomenduoju.

2014-03-28

Knyga tikrai verta demesio. Apie moteriskuma ir siaip desnius gyvenime. Kazka tai pakeite manyje si knyga. Tikrai rekomenduoju :)

2013-09-29

Knyga apvertusi mano gyvenimą aukštyn kojomis. Pirtariu ir Astai, ir Linai. Manau, kad ši knyga pasieks visas moteris, kai joms bus laikas šią knygą atsiversti. (Per)skaityti šią knygą, vadinasi labai atidžiai save stebėti, savęs klausytis ir, svarbiausia, išgirsti bei išdrįsti veikti užvertus paskutinį knygos puslapį... iki kito karto, nes ją pravartu karts nuo karto prie jos sugrįžti. Sėkmės, moterys!

2012-10-19

brandžios moters knyga. Skaičiau ir skaitysiu, ne vieną kartą ją verta pavartyti ir kiekvieną kartą randi vis kitus aktualius aspektus. Sunki, apmąstymų reikalaujanti, bet daug dalykų sustatanti į vietas. Pasidaro aiškiau ir paprasčiau susigaudyti kasdienybėje. Reikia ir laiko ir nusiteikimo šiai knygai- tai ne detektyvo "praryjimas" kelionės metu iš taško A į tašką B. Tokios knygos skatina įsiklausyt į save, padeda keisti savo nuostatas.

2012-02-13

super knyga. tačiau jai skaityti ateina laikas, reikia turėti šiek tiek gyvenimiškos patirties, mokėti stebėti save ir aplinką... kaifuoju ją skaitydama.

2012-02-09

Nepatiko

2012-01-25

Kadangi komentaras istrintsas, todel nepasididziuosiu parasysiu dar karta. Skaitau treti metai, nu niekaip neiveikiu.... Tas pats per ta pati...Gal dar nesubrendau, man virs trisdesimt... (as rimtai)

2012-01-24

viena is geriausiu mano skaitytu knygu!

2011-10-15

Pritariu, kad tai knyga, kurią privalo perskaityti kiekviena moteris. Man asmeniškai ji padarė didžiulę įtaką, netgi pastūmėjo šį tą pakeisti savo gyvenime, atsisakyti žalingų santykių.

2011-09-15

Mėgstu tokio turinio knygas, bet ši man labai nepatiko...

2011-09-13

knyga- kuri skaitoma vėl ir vėl

2010-10-16

per dvi savaites perskaiciau, nepraleisdama ne zodelio!labai gera knyga!

2010-07-01

Šią knygą tiesiog privalo perskaityti visos moterys ir tikrai ne vieną kartą. Pakankamai sunki knyga, bet joje yra visi atsakymai kaip moteris turi gyventi ir kaip elgtis konkrečiose situacijose.Nepakartojama knyga. Žemai lenkiu galvą autorei...

2010-02-13

Skaiciau keleta kartu ir dar skaitysiu. Vis atrandu kazka nauja ,tai galima pasimokinti ,geriau suvokti apie gyvenima.Tai tikrai labai gera knyga.

2010-02-06

Labai gerai isversta knyga! Laime, jei si knyga tau pasitaike po ranka, kai jos labai reikia... o tokiu momentu yra kiekvienos moters gyvenime.

2009-08-07

Teisingas kate komentaras - knygai reikia pribręsti. Skirta toms, kurios išdrįs pažvelgti visoms savo baimėms ir nuojautoms į akis. \"Moteris kaip vilkė - ji jaučia kurį vilkiuką ji turi sušildyti ir priglausti, o kurį išmesti iš urvo.\" Na, kažkaip panašiai, bet mintis man liko ilgam. Knyga sutvirtino mano, kaip moters-mamos-žmonos-meilužės stuburą..

2009-07-14

Po issirusios seimos buvo sunku gyventi paprasta gyvenima, kaltinau pate save viskuo, kaip ir kitus, man ji taip padejo prisikelti is to liuno.. supratau, kad gyvenime padariau ta ka reikejo padaryti...

2009-05-29

Gera knyga.. skaitykite ir analizuokite, su ja rankose tikrai neuzmigsite...

2009-03-04

Si knyga padejo man isgyventi ....jai reikia pribresti.Geras vertimas.650 pusl. apimtis.Rimtas,analizes reikalaujantis skaitinys.

2008-09-10

Labai labai labai gera knyga moteriai, kuri nori sujungti savyje intuicija ir samoninguma.

2008-08-12

gera knyga, bet, speju, nebrandzios asmenybes ja gali interpretuoti taip, kaip tai tiesiogiai dabar pateikiama kokiame COSMOPOLITAN ir kituose zurnaluose bei laidose per TV apie moteris: \"esam moterys ir vien del to esam ypatingos, vien del to nusipelnem visko ir dar daugiau, kodel niekas to nesupranta ir nevertina\"... Lygiai taip pat galetu buti ir knyga \"Begantys su vilkais\".

2007-11-07

Tiesiog kiekviena moteris turėtų ją perskaityti. O jei dar ir vyrai tai padarytų, tai daug lengviau visiems būtų.

Parašykite atsiliepimą apie "Bėgančios su vilkais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Clarissa Pinkola Estes pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bėgančios su vilkais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bėgančios su vilkais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bėgančios su vilkais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bėgančios su vilkais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Clarissa Pinkola Estes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bėgančios su vilkais" perkama kartu