0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bėk, kiele, bėk

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.3 SoldOut

Knygos "Bėk, kiele, bėk" aprašymas

Septintoji autorės knyga. Lyrikoje ypatingas artumas su gamta, jos pajautimas - paukščiai, žolynai, žydėjimas, sniegas, vandenys... Mylimasis tapęs Nemylimuoju, bet toks pat svarbus. Paradoksalūs žaidimai, kai viskas lengvai minkštai paleidžiama. Bandymas per šsivaizduojamus personažus suvokti laiko ir lemties paslaptis. Tekstai veriami vienas prie kito, tad siekiant vientisumo, nevengiama minčių kartojimosi.

  • Autorius: Aldona Ruseckaitė
  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 16x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955033584

Parašykite atsiliepimą apie "Bėk, kiele, bėk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bėk, kiele, bėk", Aldona Ruseckaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldona Ruseckaitė su knyga "Bėk, kiele, bėk" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bėk, kiele, bėk" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Ruseckaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bėk, kiele, bėk" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bėk, kiele, bėk" perkama kartu