0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Bekraštė stepė

Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 0.90 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Bekraštė stepė


2021-05-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bekraštė stepė" aprašymas

Sibiro platybės panašios į pasaulio kraštą. Tai vieta, iš kur negrįžtama. Vieta, į kurią sovietai negailestingai ištrėmė tūkstančius nekaltųjų, pripažintų valdžios ir žmonių priešais.

Dešimtmetė Estera buvo suimta su visa šeima ir perpildytais gyvuliniais vagonais iš Vilniaus nugabenta į bekraštes Sibiro stepes. Svetimas atšiaurus kraštas tapo jai pragariškais namais, kiekviena diena – mėginimu išgyventi. Badas, ligos, mirtys, pažeminimai, arktinis speigas – tai tik maža dalis sunkumų, su kuriais susidūrė Estera. Tačiau, nepaisant visko, šios mergaitės istorija spinduliuoja optimizmu ir yra gražus žmogaus dvasios stiprybės pavyzdys.

"Bekraštė stepė" - skausminga tremties istorija, paremta autorės vaikystėje Sibire patirtais išgyvenimais.

"Anos Frank dienoraštis" ir "Berniukas dryžuota pižama" skaitytojams.

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka


  • Autorius: Esther Hautzig
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136447

Parašykite atsiliepimą apie "Bekraštė stepė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tremtį

Esther Hautzig parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bekraštė stepė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bekraštė stepė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bekraštė stepė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bekraštė stepė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Esther Hautzig tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bekraštė stepė" perkama kartu