0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai


2021-05-31 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai" aprašymas

Mūsų laikais žmogus tapo išsilavinęs, naudojasi nuostabiais technikos išradimais, gyvena patogų gyvenimą, bet tuo pat metu tapo aklu. Jo trečioji akis, matanti kelią link laimės, yra užverta, viską, ką jis turi, yra ne tai, ko jis nori. Jis nori to, kas yra ateityje, ir nebenori to, ką gauna šiandien, nors dar prieš metus tai buvo svajonė!

Aš noriu jums padėti sutrumpinti laimės kelio paiešką ir greičiau surasti tikrąjį kelią, o neklaidžioti šunkeliais.
Tolimuose kelionėse man pasisekė surasti kelrodžius, stebėtojus ir „valtininkus”, kurie mane vedė link slaptojo išminties šaltinio, link užkoduoto rankraščio. Šiame kelyje reikėjo išmokti suprasti ir atpažinti simbolius, išlavinti loginį mąstymą ir suvokti priežasties ir pasekmės ryšius, o tada jau išjungti protą, kad nusigaučiau link intuicijos vartų, išlaisvinčiau iš loginio – kritinio proto gniaužtų asociacinį vaikišką mąstymą, nubraukčiau stereotipus „uždėtus” visuomenės ir laiko, kuriame aš augau, suvokti archetipus, „įkrautus” mūsų visuomenei per penkis šimtus, o gal ir daugiau metų. Tik tada aš galėjau pasižiūrėti į tuos pačius įvykius, į tuos pačius reiškinius, į tuos pačius simbolius kitomis akimis.
Pasaulyje nuo to realybė nepakito, tačiau jo suvokimas manyje įgavo visai kitus kontūrus.

Didysis mąstytojas Aristotelis šį kelią užšifravo savo nelogiškai logiškame pastebėjime – Protas yra širdyje, o smegenys veikia kaip kraujo aušinimo aparatas.

Knyga "Belaukiant Aukso Amžiaus" yra pagalba žengiant pirmąjį žingsnį, tobulinant kūną, dvasią ir gyvenimą. Knyga gimė keliaujant po Himalajus. Norėjau aprašyti ir paaiškinti kelią, kuriuo ėjau pats ir daugelis kitų. Šis kelias gydo sielos žaizdas. Dvasiniai dalykai - sunkiai paaiškinami. Juos patyrė daugelis, tačiau perduoti, o tuo labiau surašyti - nelengva. Tai padaryti norėjosi kuo paprastesne forma, per vizualizacijas ir asociacijas. Pagrindinis klausimas kuris iškyla daugelui laikui bėgant - Kokia Mano gyvenimo prasmė?
Ši knyga tam, kad žmonėms kiltų klausimai, jie pradėtų ieškoti atsakymų ir judėti kitu keliu, nei juos stumia aplinka ar vyraujanti kultūra.

Knygoje "Belaukiant Aukso Amžiaus" aprašyti 49 jogos pratimai, kuriuos gali atlikti bet kurio amžiaus pradedantysis savo sveikatos stiprinimui.


  • Autorius: Sufi Bodhisattwa
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955689300

Parašykite atsiliepimą apie "Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Jogos knygos

Sufi Bodhisattwa parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sufi Bodhisattwa tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Belaukiant Aukso Amžiaus. Sveikatą ir dvasinę ramybę atstatantys jogos ir relaksacijos pratimai" perkama kartu