0

Belaukiant Kalėdų (mėlyna)

5.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2020-12-10 Jurgita

Laba diena, norime isigyti "belaukiant Kaldedu"(melynos )knygutes.
Pagarbiai,Jurgita Jasiukeviciene 861735889

Informacija

Belaukiant Kalėdų (mėlyna)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789955226864

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Belaukiant Kalėdų (mėlyna)" aprašymas

Prieš pat Kalėdų šventę senelis Benas susirgo ir negalėjo papuošti žaliaskarės eglutės. Tad kaip Kalėdų Senelis ras senelio Beno ūkį?

Šis jaudinantis pasakojimas "Belaukiant Kalėdų" apie draugystę, kuriančią tikrus stebuklus, padės sukurti tikrą kalėdinę nuotaiką. Didžiosiomis raidėmis išspausdintas tekstas galbūt uždegs vaikams norą mokytis skaityti patiems.
Linkime malonių akimirkų!

Vertė Jūratė Žižytė

2020-12-10

Laba diena, norime isigyti "belaukiant Kaldedu"(melynos )knygutes.
Pagarbiai,Jurgita Jasiukeviciene 861735889

Parašykite atsiliepimą apie "Belaukiant Kalėdų (mėlyna)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Belaukiant Kalėdų (mėlyna), kurį parašė Paola Migleri. Siūlome ne tik išsamų Belaukiant Kalėdų (mėlyna) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paola Migleri. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Belaukiant Kalėdų (mėlyna). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Belaukiant Kalėdų (mėlyna) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Belaukiant Kalėdų (mėlyna)" perkama kartu