0

Bella Figura

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 5.30 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bella Figura

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9785415025602

2021-01-31 13.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bella Figura" aprašymas

„Bella figura: kaip gyventi, mylėti ir valgyti itališkai“ – istorija apie tai, kaip gyventi be streso ir išmokti mėgautis gyvenimu ir savimi.

Londone gyvenančiai Kamin Mohammadi, rodos, nieko netrūksta. Ji - ūžiantį metropolį prisijaukinusi blizgaus pramogų žurnalo redaktorė. Tačiau vieną dieną dėl asmeninio gyvenimo audrų, nelaimingos meilės ir vienatvės, idealus paveikslas sudužta – „svajonių gyvenimas“ ima atsiliepti net sveikatai. Kaip tik tada Kamin pasiekia "bilietas į laisvę“ – ją atleidusio darbdavio išmoka ir kvietimas apsistoti pas draugę Florencijoje.

Italijoje viskas kitaip – beprotišką Londono tempą pakeičia lėtai rami itališka kasdienybė, o nuolatinį bandymą įtikti kitiems – mėgavimasis savojo gyvenimo smulkmenomis. Čia sutiksime meilės reikaluose patyrusį baristą, makaronų gaminimo paslaptis išmanančius santechnikus ir kitus neeilinius personažus. Visi jie – ypatingos itališkos kultūros ainiai, kurie su mumis dalinasi itališko gyvenimo receptu.

Klaidžiodama siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis, lankydamasi triukšminguose turguose ir žinomiausiuose pasaulio muziejuose, Kamin pradeda gyventi iš naujo. Pamažu ji ima suprasti, kodėl pasitenkinimo jausmą kuria ne spartus tempas, prakaitas sporto klubuose, dietos ir dideli pinigai.

„Bella figura“ – tai itališko gyvenimo esencija ir esmė, kurio pagrindinis principas - net menkiausią gyvenimo įvykį priimti kaip patį gražiausią. Valgomas maistas turi teikti malonumą – rask akimirką ir ramią vietą, kad galėtum tuo mėgautis. Kiekvieną akimirką judėk – lipk laiptais, žingsniuok iki kavos aparato ofise arba šok. Pamilk gamtą – užsuk į parką ar pasėdėk po medžiu savo kieme. O kad savijauta būtų puiki, keturis kartus per dieną išgerk po šaukštelį ypač tyro alyvuogių aliejaus. Bet svarbiausia – kad ir ką darytum, mylėk save!

"Praleidusi Florencijoje vos kelias savaites, ėmiau jaustis, lyg gyvenčiau miuzikle. Kita vertus, visuomet maniau, kad būtent toks gyvenimas ir turėtų būti."
Kamina Mohammadi

Irane gimusi Kamin Mohammadi 1979 m. su šeima išvyko iš šios šalies ir apsigyveno Jungtinėje Karalystėje. Ilgą laiką ji dirbo žurnaliste ir bendradarbiavo su „The Times“, „Financial Times“ ir kitais leidiniais. Šiandien moteris gyvena Italijoje ir toliau mėgaujasi „Bella figura“ gyvenimo būdu.

Iš anglų kalbos vertė Laura Vilčinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Bella Figura"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bella Figura, kurią skaitytojams dovanoja Kamin Mohammadi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kamin Mohammadi su knyga Bella Figura jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bella Figura patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kamin Mohammadi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bella Figura palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bella Figura" perkama kartu