0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Benas Būgnelis ir Makaronplaukė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.39 SoldOut

Knygos "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė" aprašymas

Meilės laiškas patenka ne į tas rankas! Kyla didelis sąmyšis ir aibė nesusipratimų! Benui Būgneliui tenka maskuotis, kad jo nepažintų naujoji kaimynė Makaronplaukė.

Kas siuntinėja keistus meilės laiškus?
Kas tas kieme apie šiukšlių konteinerį slankiojantis Hektoras Kuosa?
Nelę stebina naujieji kaimynai. Tačiau dingus kačiukui Alfui visi drauge leidžiasi į paiešką.

Kartu su Benu patirk naujų nuotykių, pasisemk kulinarinio įkvėpimo iš tetos Barboros ir dalyvauk kačiuko Alfo gelbėjimo operacijoje!?

Iš suomių kalbos vertė Viltarė UrbaitėParašykite atsiliepimą apie "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė", kurį parašė Sinikka Nopola, Tiina Nopola. Siūlome ne tik išsamų "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sinikka Nopola, Tiina Nopola. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Benas Būgnelis ir Makaronplaukė" perkama kartu