0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 2.60 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra


2021-06-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra" aprašymas

Vos atvykusi teta Elvyra Benui iškart pasirodė keista. Ne tik dėl to, kad mėgsta viską šaldyti, net voveraites! Dar ji atėmė iš Beno būgnelį, uždraudė saldumynus ir liepė valgyti kiaulienos troškinį baltame padaže. Ir tai dar ne viskas.

Kiekvieną dieną Elvyra išeina į slaptus susitikimus, sapnuodama kažkam grasina įplieksianti kaip reikiant, o jos rankinuke Benas su Nele atranda įtartiną papuošalų dėžutę. Ar gali būti, kad teta Elvyra – pavojinga nusikaltėlė??

Iš suomių kalbos vertė Viltarė MickevičienėParašykite atsiliepimą apie "Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra, kurį parašė Sinikka Nopola, Tiina Nopola. Siūlome ne tik išsamų Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sinikka Nopola, Tiina Nopola. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Benas Būgnelis ir šaldytoja Elvyra" perkama kartu