0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Bendradarbis

4.2
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2012-12-18 TadasDebilas

Tadai, eik ir geriau skaityk savo broliu grimu pasakas, bent pagal amziu tada skaitysi. Ne tau Grishamo knygas skaityti

Bendradarbis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bendradarbis" aprašymas
Jei manėte, kad Mičas Makdiras turėjo problemų „Firmoje“, palaukite, kol susipažinsite su Kailu Makavojumi, kitos firmos jaunu bendradarbiu.
Kailas Makavojus užaugo savo tėvo nedidelio miestelio advokatų kontoroje Jorke, Pensilvanijoje. Jis puikiai baigė koledžą, buvo išrinktas vyriausiuoju Yale Law Journal redaktoriumi, jo ateitis žadėjo būti puiki.
Tačiau Kailas turi tamsią paslaptį iš koledžo laikų, kurią bando pamiršti. Deja, paslaptį sužino nedori žmonės ir, grasindami Kailą sukompromituoti, priverčia jį įsidarbinti didelėje teisininkų firmoje. Be savo tiesioginio darbo, jis verčiamas meluoti, vogti slaptus duomenis ir dalyvauti sumanyme, per kurį gali atsidurti kalėjime arba netgi būti nužudytas.
Jūs manėte, kad pajungti žmogų savo valiai galima už pinigus? Anaiptol. Daug galingesnė priemonė — jį kompromituojantys faktai.

  • Autorius: John Grisham
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955132745

2014-07-29

Tas pats per ta pati...

2012-12-18

Tadai, eik ir geriau skaityk savo broliu grimu pasakas, bent pagal amziu tada skaitysi. Ne tau Grishamo knygas skaityti

2011-06-06

o man labai patiko ir tikrai neatsibodusi tema.

2011-03-01

Nu kaip ir visos sio rasytojo knygos: dirba 24 val per para, valandinis uzmokestis 800 usd ir t.t. Sioje knygoje tai kartojasi maziausiai 50 kartu. Jei kam neatsibodo, gero skaitymo!

Parašykite atsiliepimą apie "Bendradarbis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bendradarbis, kurią skaitytojams dovanoja John Grisham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Grisham su knyga Bendradarbis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bendradarbis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Grisham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bendradarbis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendradarbis" perkama kartu