0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendravardis

  • Nuolaida knygai -84%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 14.80 € (84%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Bendravardis


2021-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bendravardis" aprašymas

Senelė, sužinojusi, kad Ašima laukiasi, suvirpėjo iš džiaugsmo, jog galės pavadinti pirmąjį šeimos sahibą. Tad Ašima su Ašoku nusprendė duoti vaikui vardą vėliau, kai gaus jos laišką...
Tačiau laikas bėgo, o laiško iš Indijos nebuvo. Amerikos biurokratai pareikalavo nedelsiant pavadinti berniuką. Apimtas panikos, tėvas nusprendė duoti jam savo mėgstamo rašytojo – Gogolio vardą. Užaugintas Amerikos priemiestyje, bet auklėtas pagal indų tradicijas Gogolis staiga panoro atsikratyti nepatogaus vardo ir pasipriešinti savo tėvų bengalų puoselėjamoms vertybėms. Jis pats pasirinko gyvenimo kelią, nuklotą prieštaringų jausmų ir praradimų.

Elegantiškas, subtilus ir jaudinantis bengalų kilmės rašytojos Jhumpos Lahiri romanas "Bendravardis" plėtoja autorei itin svarbias imigrantų patirčių, kultūrų susidūrimo, ryšio tarp skirtingų kartų temas. Su stebėtinu įžvalgumu ji pasakoja ne tik apie vaikui parenkamo vardo svarbą ir tėvų puoselėjamas viltis, bet ir apie tai, kaip lėtai ir kartais skausmingai atrandame patys save.

Jhumpa Lahiri gimė Londone, užaugo JAV. Pirmas jos apsakymų rinkinys "Interpreter of Maladies" 2000-aisiais laimėjo Pulicerio premiją už grožinės literatūros kūrinį, žurnalo The New Yorker premiją už geriausią pirmąją knygą, tapo PEN / Hemingvėjaus konkurso laureatu.

Iš anglų kalbos vertė Antanina Banelytė


  • Autorius: Jhumpa Lahiri
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024124

Parašykite atsiliepimą apie "Bendravardis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bendravardis, kurią skaitytojams dovanoja Jhumpa Lahiri. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jhumpa Lahiri su knyga Bendravardis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bendravardis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jhumpa Lahiri. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bendravardis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendravardis" perkama kartu