Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus

Kaina: 11,79 €
Kaina su kodu: 8,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 11.79 InStock
Į krepšelį 8,25 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“ aprašymas

Galbūt tylaus apmaudo siena atskyrė jus nuo mylimo žmogaus. Galbūt skęstate ginčuose, kuriuose, regis, niekas negirdi kitos pusės. O gal pokalbio metu jūsų mintys linkusios kažkur nuklysti. Ši knyga – tai bendravimo įgūdžių vadovas, padedantis spręsti šias ir kitas bendravimo problemas. Robertas Boltonas aprašo dvylika dažniausiai pasitaikančių bendravimo kliūčių ir parodo, kaip šios „kliūtys“ kenkia santykiams, stiprindamos gynybiškumą, agresyvumą ar priklausomybę. Autorius paaiškina, kaip ugdyti tvirtabūdiškumą, gebėjimą išklausyti, spręsti konfliktus ir bendradarbiaujant ieškoti problemos sprendimo. Tai įgūdžiai, kurie padės jums tinkamai bendrauti net ir emociškai įtemptose situacijose.

Knygoje „Bendravimo įgūdžiai“ sužinosite:

    - kaip tvirtabūdiškumas padeda siekti savo poreikių patenkinimo

    - kaip klausytis kūno kalbos, dažnai pasakančios daugiau už žodžius

    - kaip tylą paversti itin vertinga bendravimo priemone

    - kaip sumažinti šeimyninių barnių, įsimylėjusiųjų kivirčų ir kitų ginčų įkarštį

Knygoje „Bendravimo įgūdžiai“ pateikiama daug praktinių idėjų, kurias galite panaudoti kasdien, kad prasmingai pagerintumėte savo bendravimą.

Nepaisant to, kad tarpasmeninis bendravimas yra didžiausias žmonijos pasiekimas, dauguma mūsų bendrauja prastai. O tai labai dažna vienatvės, susvetimėjimo tarp draugų, mylimųjų, sutuoktinių ir vaikų, taip pat neefektyvumo profesinėje veikloje priežastis.

Moksliniai tyrimai rodo, kad, nepaisant polinkio į gynybiškumą ar amžiaus apribojimų, žmonės geba įgyti konkrečių bendravimo įgūdžių, padedančių pagerinti santykius ir padidinti profesinę kompetenciją. Šiems bendravimo būdams ir skirta knygą, kurią laikote savo rankose.

Dr. Robertas Boltonas (Robert Bolton) yra įmonės Ridge Consultants, įsikūrusios Cazenovijoje, Niujorko valstijoje, prezidentas. Įmonė specializuojasi keliant žmonių veiklos efektyvumą sveikatos priežiūros, švietimo ir valdymo srityse. Šioje įmonėje bendravimo įgūdžių mokėsi dešimtys tūkstančių vadybininkų, pardavėjų, pirmosios grandies vadovų, individualios veiklos atstovų, klientų aptarnavimo specialistų, mokytojų, mokyklų administratorių, sveikatos priežiūros specialistų, porų ir kt. R. Boltonas yra knygų People Skills („Bendravimo įgūdžiai“), People Styles at Work („Bendravimo įgūdžiai darbe“) ir Listen Up or Lose Out („Klausykis arba pralaimėk“) autorius.


  • Pavadinimas originalo kalba: People Skills: How to Assert Yourself, Listen to Others, and Resolve Conflicts
  • Autorius: Robertas Boltonas
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930805
  • Vertėjas: Asta Drungilienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Robertas Boltonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Boltonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Bendravimo įgūdžiai. Kaip būti tvirtabūdiškam, klausytis kitų ir spręsti konfliktus“ perkama kartu