⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendravimo psichologija šiuolaikiškai

2023-09-30 14.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai" aprašymas

Norime ar nenorime, mokame ar nemokame, nuo ryto iki vakaro su kuo nors bendraujame: su draugais, šeimos nariais, kaimynais, bendradarbiais, vadovais, klientais, netgi su nepažįstamais žmonėmis. Negana to, atsidūrę vienumoje, imame bendrauti su... savimi. Gebėjimas bendrauti be galo svarbus mūsų gyvenimo kokybei. Kaip išmokti tai daryti kuo efektyviau?

Kas yra žodinis ir nežodinis bendravimas?
Kaip išmokti efektyvaus klausymosi?
Ką įdomaus bendraudami galime sužinoti ne tik apie kitus, bet ir apie save?
Kaip derėtų spręsti konfliktus ir sėkmingai dirbti grupėse?
Kokias bendravimo klaidas dažniausiai darome?
Kaip pasiruošti viešai kalbai?

Į šiuos ir daugybę kitų aktualių klausimų atsako vadovėlio „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai“ autorės. Įtvirtinti teorines žinias padės testai, užduotys, diskusiniai klausimai, praktiniai patarimai. Smalsumą žadins bendravimo psichologijos įdomybės ir su Lietuva susiję pavyzdžiai.

Šis atnaujintas ir papildytas leidimas skirtas visiems, besidomintiems psichologija ir siekiantiems efektyvesnio tarpusavio bendravimo.

ROSITA LEKAVIČIENĖ
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, KTU profesorė. Interesų sritys: socialinė asmenybės ir organizacijų psichologija, emocinis intelektas.

DALIA ANTINIENĖ
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, LSMU profesorė. Interesų sritys: socialinė psichologija, emocinis intelektas, psichologinis įvertinimas.

JUNONA S. ALMONAITIENĖ
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, LSMU Sveikatos psichologijos katedros docentė. Interesų sritys: socialinė, organizacijų, inovacijų ir kūrybingumo psichologija, psichologijos istorija ir teorija.

ZITA VASILIAUSKAITĖ
Psichologė. Interesų sritys: praktinė psichologija, psichologinė pagalba.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

Dalia Antinienė, Junona Almonaitienė, Rosita Lekavičienė, Zita Vasiliauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Antinienė, Junona Almonaitienė, Rosita Lekavičienė, Zita Vasiliauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai" perkama kartu