0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys" aprašymas

Antrasis pataisytas leidimas.

Ši mokomoji knyga „Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys“ skirta įvairių mokslo krypčių studentams, studijuojantiems Bendravimo psichologiją, taip pat Bendravimo psichologijos dėstytojams. Joje pateikiamos šio mokomojo dalyko žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys. Žinių patikrinimo užduotys parengtos remiantis vadovėliu „Bendravimo psichologija“ (Kaunas: Technologija, 2001, 2003), taigi jame galima rasti atsakymus į visus čia pateikiamus klausimus. Šių klausimų nagrinėjimas padės geriau pasirengti egzaminams, papildys pavyzdžiais teorinę vadovėlio medžiagą. Savarankiškų darbų užduotys taip pat suderintos su vadovėlio „Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys“ turiniu, jos gali būti naudojamos Bendravimo psichologijos pratybų, seminarų metu.Parašykite atsiliepimą apie "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Junona Almonaitienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Junona Almonaitienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys" perkama kartu