0

Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys

5,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 995509513X

2021-02-28 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys" aprašymas

Mokomoji knyga skirta įvairių mokslo krypčių studentams, studijuojantiems bendravimo psichologiją, taip pat bendravimo psichologijos dėstytojams. Joje pateikiamos šio mokomojo dalyko žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys.

Parašykite atsiliepimą apie "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Junona Almonaitienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Junona Almonaitienė ir kt. su knyga Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Junona Almonaitienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bendravimo psichologijos žinių patikrinimo ir savarankiškų darbų užduotys" perkama kartu