⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 14.29 SoldOut

Knygos "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys " aprašymas

Šis leidinys „Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys“ skirtas savarankiškoms studijoms ir kaip pagalbinė bendrosios chemijos laboratorinių darbų priemonė. Knygoje pateiktas trumpas dvylikos temų teorijos kursas ir užduotys su sprendimo pavyzdžiais, kurie padės geriau įsisavinti žinias. Mokomoji knyga skiriama bakalauro studijų programos studentams, studijuojantiems technologinius mokslus. Ji pritaikyta moduliui „Bendroji chemija“, tačiau ja gali naudotis ir kitus chemijos dalyko modulius studijuojantys pirmojo ir aukštesniųjų kursų studentai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologija. Chemija

Algirdas Šulčius, Edita Paluckienė, Egidijus Griškonis, Kristina Kantminienė, Nerita Žmuidzinavičienė, Rasa Alaburdaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius, Edita Paluckienė, Egidijus Griškonis, Kristina Kantminienė, Nerita Žmuidzinavičienė, Rasa Alaburdaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendroji chemija. Teorija ir individualiosios užduotys " perkama kartu