TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Bendroji cheminė technologija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.99 SoldOut

Knygos "Bendroji cheminė technologija" aprašymas

Mokomoji knyga "Bendroji cheminė technologija" - skirta Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakulteto chemijos inžinerijos, chemijos ir aplinkos inžinerijos studentams, klausantiems bendrosios cheminės technologijos modulį. Knygoje pateikti termodinaminiai ir kinetiniai cheminės technologijos pagrindai, cheminių reaktorių schemos, cheminių technologinių procesų organizavimo pagrindiniai principai, pramoninių cheminių technologinių procesų pavyzdžiai ir pramonės ekologijos pagrindai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendroji cheminė technologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bendroji cheminė technologija", Nijolė Marija Mandeikytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Marija Mandeikytė su knyga "Bendroji cheminė technologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bendroji cheminė technologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Marija Mandeikytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bendroji cheminė technologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendroji cheminė technologija" perkama kartu