⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendroji mikrobiologija

Kaina: 6,57 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 6.57 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendroji mikrobiologija" aprašymas

Šiandien vis nustatomos naujos per maistą plintančios ligos, nors buvo manoma, jog visos ligos aprašytos devynioliktame amžiuje. Ateityje susidursime su naujomis per maistą plintančiomis ligomis, didėjant prekybiniams mainams tarp kontinentų, tarp Europos Sąjungos šalių, keičiantis mikroorganizmų savybėms dėl genetinės rekombinacijos, kurią sukelia įvairūs aplinkos veiksniai. Todėl būtina žinoti gaminant maistą apie žalinguosius mikroorganizmus, nes, nesiimant būtinų priemonių prieš juos, ateityje gali tapti pavojinga valgyti. Todėl svarbu ugdyti būsimųjų specialistų profesinius bei bendruosius gebėjimus, atsižvelgiant ir į mikrobiologijos dalyko reikalingumą.


Leidinį "Bendroji mikrobiologija" sudaro 18 temų. Papildomai pateikiama mokomoji medžiaga apie per maistą plintančių ligų sukėlėjus, dezinfekuojančias medžiagas, naudojamas maisto pramonėje, genetiškai modifikuotus organizmus.


Knyga "Bendroji mikrobiologija" skirta studentams, pedagogams.


  • Autorius: Margarita Pelenytė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094360077

Parašykite atsiliepimą apie "Bendroji mikrobiologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bendroji mikrobiologija", Margarita Pelenytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Margarita Pelenytė su knyga "Bendroji mikrobiologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bendroji mikrobiologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Margarita Pelenytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bendroji mikrobiologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendroji mikrobiologija" perkama kartu