0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda

Kaina internetu: 8,50 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 5.49 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 8.5 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda" aprašymas

Šioje monografijoje "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda" telkiamasi į bendrojo ugdymo mokyklą.

Monografijos tikslas – nubrėžti bendrojo ugdymo mokyklos akivarų eskizus ir projektuoti mokyklos kūlgrindą.

Uždaviniai:
1. Pateikti Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos esminių akivarų įžvalgas.
2. Nubrėžti Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos galimos kūlgrindos eskizą.

Tai įgyvendinama, atskleidžiant, kad bendrojo ugdymo mokyklos istorijoje būta nemažai akivarų, kurie ir dabar turi įtakos jos veiklai. Pateikiamos galimos mokyklos perspektyvos įžvalgos, kuriomis remiantis, galima modeliuoti mokyklos, siekiančios tapti gera mokykla, veiklą.Parašykite atsiliepimą apie "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda", Vilija Targamadzė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilija Targamadzė su knyga "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Targamadzė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda" perkama kartu