-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.49 SoldOut

Knygos "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys" aprašymas

Siekiant, kad studentai geriau pasirengtų laboratoriniams, kontroliniams darbams bei egzaminams, mokomojoje knygoje kiekvienam atliekamam laboratoriniam darbui (pagal trumpą teorijos kursą pateikiamą mokomojoje knygoje „Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai“) parengtos individualiosios užduotys, jų sprendimui reikalingos lentelės ir algoritmai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys", Algirdas Šulčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Šulčius su knyga "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Šulčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendrosios chemijos laboratorinių darbų individualiosios užduotys" perkama kartu