0

Bendrosios muzeologijos metmenys

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bendrosios muzeologijos metmenys

  • Leidėjas: Lietuvos nacionalinis muziejus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955415695

2021-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bendrosios muzeologijos metmenys" aprašymas

Knygoje "Bendrosios muzeologijos metmenys" dėstomi muzeologijos pagrindai.
Veikalo tikslas – supažindinti studentus, muziejų darbuotojus ir šiaip besidominčiuosius su ištisu mokslu bei jo taikymo sritimis ir padėti susigaudyti nepaprastai įvairiame muziejininkystės pasaulyje.

Muzeologija ir jos gretimos sritys yra sukaupusios beveik neaprėpiamą gausybę duomenų, todėl ši knyga gali būti tik pagalbinė priemonė ir vadovas tolesnėms savarankiškoms studijoms.

Knyga "Bendrosios muzeologijos metmenys" apžvelgia ir svarbiausias įvairiausiuose šaltiniuose spausdintas publikacijas, kurios atspindi dabartinį mokslo lygmenį ir kurių rezultatai panaudoti šiame leidinyje.

Iš vokiečių kalbos vertė Alfonsas Tekorius

Parašykite atsiliepimą apie "Bendrosios muzeologijos metmenys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bendrosios muzeologijos metmenys, kurią skaitytojams dovanoja Friedrich Waidacher. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Friedrich Waidacher su knyga Bendrosios muzeologijos metmenys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bendrosios muzeologijos metmenys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Friedrich Waidacher. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bendrosios muzeologijos metmenys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bendrosios muzeologijos metmenys" perkama kartu