TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Benedikto slenksčiai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-02 Virginija

Labai gera knyga paaugliams. Man primena „Rugiuose prie bedugnės“


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.99 SoldOut

Knygos "Benedikto slenksčiai" aprašymas

Lietuvių autorės Lauros Sintijos Černiauskaitės romane „Benedikto slenksčiai“ pasakojama istorija apie nepaprastą vieno vaikino kelią į suaugusiojo gyvenimą.

Pagrindinis knygos „Benedikto slenksčiai“ veikėjas – Benediktas, visų vadinamas Benu, o slenksčiai – reikšmingi gyvenimo etapai, kurie jį ugdė ir brandino. Kiekvienam jų skirta atskira knygos dalis. Istorija prasideda, kai Beno mama atveža jį nuošalų kaimą ir pasakiusi, kad čia gyvena jo tėvas, kuris padovanos dviratį, ragina bėgti ir susipažinti.

Ant savo slenksčio išvydęs berniuką vyras gerokai nustemba, bet Beno mama, deja, jau dingusi. Nelieka nieko kito, tik obelų apsuptyje pradėti naują gyvenimą dviese. Tėvo ir sūnaus ryšio svarba šiame romane yra viena svarbiausių temų. Tuo pačiu liečiami ir sūnaus bei mamos, ir vyro bei moters, ir gamtos bei žmogaus santykiai.

Vėliau siužetas skaitytojus nukelia į Benedikto paauglystę. Besimokydamas meno mokykloje jis įsimyli, atranda ir praranda draugus, formuoja asmeninių vertybių sistemą, bei, kaip ir visi jaunuoliai, bando atrasti savo tapatybę ir vietą po saule. Kiekvienas Beno gyvenimo slenkstis atneša skausmo, o tuo pačiu ir naujų žinių apie save. Kiekvieną etapą išgyventi padeda muzika, tad ši knyga yra ne tik jaunuolio, bet ir menininko brandos kelias.

Autorė Laura Sintija Černiauskaitė viename interviu minėjo, kad iš pradžių kūrinys buvo sugalvotas kaip trumposios prozos žanro atstovas, tačiau ji prisirišo prie Benedikto ir istorija virto į poetišką bei gyvenimišką romaną, kuriame rašytoja drąsiai liečia psichologines temas.

Laura Sintija Černiauskaitė (g. 1976) – rašytoja, žurnalistė, dramaturgė. Autorė debiutavo apsakymų rinkiniu „Trys paros prie mylimosios slenksčio“, kurį parašė dar būdama moksleive ir laimėjo „Lietuvos rašytojų sąjungos“ Pirmosios knygos konkursą. Beveik visi rašytojos kūriniai sulaukia palankių kritikų įvertinimų bei apdovanojimų. Savo tekstuose Laura Sintija Černiauskaitė naudoja daug metaforų, kalba apie žmonių tarpusavio santykius, šeimų ryšius, vidinius ieškojimus, brandą.

Sudomino trumpas aprašymas? Romaną „Benedikto slenksčiai“ verta turėti savo namų bibliotekoje! Geriausias knygas rekomenduojame įsigyti internetu, juk taip daug patogiau ir pigiau. Knygų aprašymai, tekstų santraukos, virtualios ištraukos, skaitytojų atsiliepimai, puslapių skaičius ir kita informacija padės įvertinti kūrinį. O geromis kainomis visada suvilios mūsų karšti išpardavimai ir patrauklios akcijos! Pirkti online apsimoka!2022-10-04

jautri, spalvinga paauglio istorija.

2022-10-02

Labai gera knyga paaugliams. Man primena „Rugiuose prie bedugnės“

2022-09-29

Verčianti susimąstyti knyga.

2022-03-14

patiko, nesigailiu, kad nusipirkau, rekomenduoju

2022-03-01

Labai įdomus aprašymas bet PLIUMBUM geriau !!!

2022-03-01

Pliumbum

2021-09-30

Knyga man kažkodėl alsuoja jaunyste, nežinau, bet skaitydma daug patyriau tokių atminties šturmų, kad net buvo keista pačiai. Labai faina knyga.

2021-09-29

Graži, gal kiek melancholiška ir kiek per daug poetiška proza. Bet įdomu, apie tą laiką, kurį visi išgyvenam. kai iš bjauriųjų ančiukų virstam į gulbes.

2021-09-27

Laura Sintija puiki poetė, bet knygai kažko pritrūko, tokia šiek tiek lietuvišku kinu man padvelkė. rudeniu tokiu..

2021-09-26

Knyga apie draugystę, ištikimybę, meilę nepaisant visko. Labai greit susiskaitė .

2021-09-19

Gana lėtai rutuliojosi veiksmas, kas kiek apsunkino skaitymą, bet vertinant bendrai - visai įdomus kūrinys, patrauklus veikėjo portretas.

2021-09-19

Neįtikėtina ir nuostabu, koks spalvingas ir ryškus gali būti vieno asmens gyvenimas, kitas tiek įvykių per gyvenimą nepatiria, kiek šis berniukas per keletą metų.

2021-09-15

Istorija pasirodė ištęsta ir vietomis varginančiai nuobodi, bet stebino Benedikto charakteris ir tvirtybė net ir sudėtingiausiose situacijose.

2021-09-15

Buvo įdomu skaityti apie berniuko gyvenimo kelią ir virsmą geru žmogumi.

2021-09-08

galvojau bus samgu skaityti, nes vistiek vaikystė ir paauglystė , nepaisant kad vienų skaudesnė, kitų geresnė, bet visų panaši. tikėjausi daug nuotykių ir visko kas sieja visus Lietuvos vaikus. bet to pasigedau. ..

2021-08-29

Įdomus kūrinys, labai realistiškai nupasakojami veikėjai, juos supančios problemos, gyvenimiškos situacijos. Istorija nepagražinta, tikroviška.

2021-08-29

Įspūdingas pagrindinio veikėjo virsmas ir prisitaikymas gyvenime, nepaisant nepavydėtinai susiklosčiusių aplinkybių.

2021-08-26

Stebėtina, kad tiek sunkumų ir negandų patyręs berniukas užaugą į tokį nuostabų jauną vyrą. Dėmesio vertas, minčių neapkraunantis kūrinys.

2021-08-26

Jautrus romanas. Labai įdomu stebėti augančią ir stiprėjančią Benedikto asmenybę, kuomet vaikiną užgriūna visai ne vaikiškos patirtys bei išgyvenimai.

2021-08-19

 Juk ir mes savuosius gyvenimus galime suskirstyti į slenksčius, gyvenimo etapus, o asmeniškai man be galo patiko ši knyga!

2021-08-18

Nereali knyga, skaitant ją taip įsijungia fantazija. Kūrinyje paliečiamos ir nagrinėjamos moralinės dilemos. Rekomenduoju visiems.

2021-08-16

Nuo džiaugsmo iki liūdesio, nuo laimės iki neapykantos. Knyga apie draugystę, ištikimybę, meilę nepaisant visko.

2021-08-10

gražiai, šiltai papasakota, kaip žmonės tampa žmonėmis.

2021-07-21

na kodė kodėl kodėl viskas lietuviškoje literatūroje turi būti taip melancholiška ir liūdna? taip kiekvieno gyvenime yra skaudžių dalykų, visi liejome ašaras dėl pirmos meilės , visi konfliktavom su tėvais. slenksčiai tikrai geri , bet man šiek tiek liūdnoka.

2021-07-20

Buvo įdomu skaityti, kaip berniukai išgyvena savo paauglystę.

2021-07-02

O koks didis džiaugsmas ir atradimas aptikti tokius lietuvių rašytojų perlus. nuostabi knyga. sakitysiu daugiau Černiauskaitės literatūros.

2020-12-14

Knyga apie santykius, apie jauno žmogaus išgyvenamas vidines dramas. Manau reikėtu paskaityti kiekvienam paaugliui, padėtu suprasti, kad jis toks yra ne vienas šiame pasaulyje. Negaila laiko, kurį skiriau šiai knygai.

2020-12-14

Knygoje puikiai atskleidžiama bręstančio asmens vidinis pasaulis. Tiksliai apibūdinamos vertybės, kurios yra svarbios jaunam žmogui. Patiko autoriaus rašymo stilius, rekomenduoju.

2020-12-04

Labai gyvenimiška istorija. Man labai patiko

2020-11-30

Puiki knyga, siužetas labai įtraukė

Parašykite atsiliepimą apie "Benedikto slenksčiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Benedikto slenksčiai", Laura Sintija Černiauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Sintija Černiauskaitė su knyga "Benedikto slenksčiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Benedikto slenksčiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Sintija Černiauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Benedikto slenksčiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Benedikto slenksčiai" perkama kartu