0

Beprotiškai tavo

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Beprotiškai tavo

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094063879

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ar buvote kada beprotiškai įsimylėję?

Delanė Šo įsiutusi. Grįždama į Trulį, kuriame nesilankė dešimt metų, ji tenorėjo atsisveikinti su mirusiu patėviu ir išklausiusi testamentą dingti. Tačiau paaiškėja gluminanti sąlyga: jei nori gauti savo palikimo dalį, Delanei teks likti gimtajame miestelyje ištisus metus! Ji išprotės! Bet būtų dar didesnė pamišėlė, jei atsisakytų… Kitos išeities nėra – teks likti.

Tiesa, dar viena komplikacija – Nikas Alegreza, lengvabūdis širdžių ėdikas. Kadaise šaunusis baikeris, pirmoji meilė, ją žeminamai atstūmė. Delanė nenori jo net matyti. Tikriausiai...


"Spalvingi, gyvi, šmaikštūs į išdaigas linkusių žavių Rachel Gibson knygų veikėjų dialogai priverčia krizenti. Meistriškai kalbą ir humorą valdanti rašytoja kuria nepaviršutinišką, intriguojantį šiuolaikinį romaną. Ji – gaivus balsas jausmų romanų kūrėjų gretose."
Publisher’s Weekly


"Turiu prisipažinti – oho!"

Jayne Ann Krentz


"Rachel Gibson dovanoja skaitytojui įtraukiančius dialogus ir originalias, netikėtas situacijas. O tai garantuoja žavų ir smagų laiką su knyga."

Amazon Review


"Stilingas romanas. Šiurkštesnius puslapius keičia glotnūs, o netikėtus istorijos vingius paaštrina puikus Rachel Gibson humoro jausmas."

All About Romance


Rachel Gibson (Reičel Gibson) - USA Today ir New York Times bestselerių autorė. 2002 ir 2009 m. pelnė prestižinius Romance Writers of America asociacijos apdovanojimus RITA už geriausius šiuolaikinius jausmų romanus. Yra gavusi The Golden Heart Award, The National Reader’s Choice ir kitų literatūrinių apdovanojimų.


Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu