0

Beprotiškai tavo

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Beprotiškai tavo

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094063879

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Beprotiškai tavo" aprašymas

Ar buvote kada beprotiškai įsimylėję?

Delanė Šo įsiutusi. Grįždama į Trulį, kuriame nesilankė dešimt metų, ji tenorėjo atsisveikinti su mirusiu patėviu ir išklausiusi testamentą dingti. Tačiau paaiškėja gluminanti sąlyga: jei nori gauti savo palikimo dalį, Delanei teks likti gimtajame miestelyje ištisus metus! Ji išprotės! Bet būtų dar didesnė pamišėlė, jei atsisakytų… Kitos išeities nėra – teks likti.

Tiesa, dar viena komplikacija – Nikas Alegreza, lengvabūdis širdžių ėdikas. Kadaise šaunusis baikeris, pirmoji meilė, ją žeminamai atstūmė. Delanė nenori jo net matyti. Tikriausiai...


"Spalvingi, gyvi, šmaikštūs į išdaigas linkusių žavių Rachel Gibson knygų veikėjų dialogai priverčia krizenti. Meistriškai kalbą ir humorą valdanti rašytoja kuria nepaviršutinišką, intriguojantį šiuolaikinį romaną. Ji – gaivus balsas jausmų romanų kūrėjų gretose."
Publisher’s Weekly


"Turiu prisipažinti – oho!"

Jayne Ann Krentz


"Rachel Gibson dovanoja skaitytojui įtraukiančius dialogus ir originalias, netikėtas situacijas. O tai garantuoja žavų ir smagų laiką su knyga."

Amazon Review


"Stilingas romanas. Šiurkštesnius puslapius keičia glotnūs, o netikėtus istorijos vingius paaštrina puikus Rachel Gibson humoro jausmas."

All About Romance


Rachel Gibson (Reičel Gibson) - USA Today ir New York Times bestselerių autorė. 2002 ir 2009 m. pelnė prestižinius Romance Writers of America asociacijos apdovanojimus RITA už geriausius šiuolaikinius jausmų romanus. Yra gavusi The Golden Heart Award, The National Reader’s Choice ir kitų literatūrinių apdovanojimų.


Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

Parašykite atsiliepimą apie "Beprotiškai tavo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Beprotiškai tavo, kurią skaitytojams dovanoja Rachel Gibson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rachel Gibson su knyga Beprotiškai tavo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Beprotiškai tavo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rachel Gibson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Beprotiškai tavo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Beprotiškai tavo" perkama kartu