0

Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)

Informacija

Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 10x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955384519

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)" aprašymas
10 unikalių muziejų ir galerijų
10 geriausių restoranų kiekviename rajone
10 puikių barų ir klubų
10 įspūdingiausių modernių pastatų
10 kiekvieno kišenei patraukliausių viešbučių
10 smagiausių vietų vaikams
10 šaunių vietų apsipirkti ar pasižvalgyti
10 įdomiausių pasivaikščiojimo takų ir maršrutų
10 vaizdingų parkų, sodų ir ežerų
10 vertingų patarimų kiekvienam keliautojui

Ar keliaujate pirmąja klase, ar per daug neišlaidaudami, šis Top 10 serijos kelionių vadovas jums nurodys tiesiausią kelią iki įspūdingiausių Berlyno įžymybių. Gausus Top 10 sąrašas - nuo geriausių aukštosios mados parduotuvių iki renginių, restoranų, viešbučių, muziejų ir maldos namų dešimtuko - suteiks išsamią informaciją, kurios prireikia kiekvienam keliautojui, o skyrelis Ko reikėtų vengti Berlyne padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Šiame Berlyno Top 10 kelionių vadove miestas padalytas į 7 lengvai randamus miesto centre esančius rajonus, nurodyti ir atokesni Griunevaldo bei Dalemo rajonai, apžvelgtas pietryčių Berlynas bei šalia plytintis Potsdamas, įdomus įspūdingomis apylinkėmis. Žemėlapyje nurodyta jų išsidėstymo vieta ir dydis. Kiekvienas centrinio Berlyno rajonas pažymėtas skirtinga spalva, todėl nesunkiai rasite jį ir žemėlapyje, ir šios knygos puslapiuose. Knygos atlankose, pradžioje ir gale, pateikti dideli žemėlapiai; nuorodos padės susirasti juose beveik visas čia aprašytas vietas.

Parašykite atsiliepimą apie "Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Berlynas: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)" perkama kartu