0

Bernadetos gyvenimas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2000
  • Formatas: 12x19cm, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9986-590-92-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bernadetos gyvenimas" aprašymas
„Tai, kas bus parašyta kuo paprasčiausiai, bus geriausia. Besistengiant dalykus pagražinti, jie tik iškraipomi." Šv. Bernadeta mirties patale, 1879.
Kas įvyko Lurde? Ką iš tikrųjų regėjo Bernadeta? Koks jos tolesnis gyvenimas? Ką jai teko iškęsti?
Čia pateikiamas pasakojimas nė kiek nesuromantintas. Vardai ir įvykiai, dialogai bei citatos — viskas paimta iš dokumentų. Taip apie Lurdą iki šiol nerašė niekas. Tai nebe įprastas maldingas pasakojimas, perrašomas iš knygos į knygą, bet gyvas tikrovės atbalsis.
Iš prancūzų kalbos vertė Vaclovas Šiugždinis

Rene Laurentin, profesorius (g. 1917) yra žinomas rašytojas ir veikėjas, padaręs didelę įtaką Vatikano II Susirinkimui veikalais apie Mariją. Susidomėjęs Lurdo dokumentais, kuklioje Dievo Motinos regėtojoje jis atskleidė labai šiuolaikišką šventąją.

Parašykite atsiliepimą apie "Bernadetos gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bernadetos gyvenimas, kurią skaitytojams dovanoja Rene Laurentin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rene Laurentin su knyga Bernadetos gyvenimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bernadetos gyvenimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rene Laurentin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bernadetos gyvenimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bernadetos gyvenimas" perkama kartu