0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.99 SoldOut

Knygos "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002" aprašymas

Dviejų lietuvių poetų, Jono Juškaičio ir Bernardo Brazdžionio, gyvenusių už daugelio tūkstančių kilometrų, bet dar labiau atskirtų ideologine geležine uždanga, susirašinėjimas atveria draustos ir persekiojamos lietuvių kultūros puslapius. Laiškų tekstai nukelia į praėjusius laikus, kurių buvimą ir absurdiškumą jau daugelis pamiršome. Laiškai rašyti komunistinio totalitarinio režimo metais, kai grėsė skaudžios visuotinio sekimo pasekmės. B. Brazdžionis, žymiausias antikomunistinis lietuvių poetas, traukė KGB dėmesį savo patriotine veikla, jis susidurdavo su sovietinio saugumo agentais, siunčiamais ne tik sovietinės Lietuvos, bet ir išeivijos, o Juškaitis dėl patriotinių ir krikščioniškų pažiūrų nebuvo mėgstamas kolaborantinės valdžios. Lietuvos ypatingajame archyve (buvusiame KGB) gausu sekamų žmonių bylų, prie kurių prisidėjo ne vienas dabar persivertėlis veikėjas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461798

Parašykite atsiliepimą apie "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bernardas Brazdžionis – Jonas Juškaitis. Laiškai 1982–2002" perkama kartu