0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.79 SoldOut
Knygos "Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija" aprašymas

Monografijoje atskleidžiama Kauno Vytauto Didžiojo ir Vilniaus universitetų astronomo Bernardo Kuodaičio (Kodačio, 1879–1957) įtaka moderniosios astrofizikos tapsmui Lietuvoje. Šio iškilaus mokslininko ir visuomenininko gyvenimas, jo mokslinis paveldas apžvelgiami tolimesnės astrofizikinių idėjų plėtotės kontekste. B. Kuodaitis pirmasis pas mus atkreipė dėmesį ir į liaudies astronomiją bei kosmologiją. Pateikiama išsami mokslininko bibliografija.Parašykite atsiliepimą apie "Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie mokslą

Algimantas Ažusienis, Libertas Klimka, Stasė Matulaitytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Ažusienis, Libertas Klimka, Stasė Matulaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bernardas Kuodaitis ir Lietuvos astronomija" perkama kartu