0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukams. Apie tai

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Berniukams. Apie tai


2021-07-31 8.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Berniukams. Apie tai" aprašymas

Žurnalistės iš Didžiosios Britanijos Lizzie Cox knyga „Berniukams: apie tai“, skirta brendimo amžių pasiekusiems ar prie jo artėjantiems berniukams. Knygoje pasakojama tai, apie ką berniukams dažnai gėda kalbėti su tėvais ar mokytojais. Aptariama viskas - nuo fizinių pokyčių iki psichologinio saugumo, kuris toks svarbus bręstančiam vaikui.

Nuo brendimo iki santykių, nuo socialinių medijų iki mokyklos reikalų – šis puikus vadovas augantiems berniukams pasakoja apie viską, ko pradėję bręsti vaikai visuomet nori paklausti, tačiau dažnai nedrįsta. Brendimas gali būti sunkus, o kartais ir trikdantis procesas. Linksma ir jautri knyga „Berniukams: apie tai“ siūlo praktinius patarimus ir naudingą informaciją, padėsiančią augimą paversti kiek mažiau gąsdinančia patirtimi.

Knygoje „Berniukams: apie tai“ kalbama svarbiomis, nors kartais ir sudėtingomis temomis – apie asmeninę higieną, skirtingus patyčių tipus, santykius su bendraamžiais ir suaugusiaisiais, saugumą internete. Knygoje aptariami klausimai, kuriuos uždavė tikri paaugliai, taigi atskleidžiama tai, kas rūpi patiems berniukams.

Skausmai, kuriuos jaučia berniukai augdami, spuogai, kūno pokyčiai, santykių palaikymas, tinkamas elgesys socialiniuose tinkluose – berniukai iš knygos „Berniukams: apie tai“ išmoks svarbiausių taisyklių ir sužinos esminius dalykus, kurie keičiasi sulaukus brendimo amžiaus.

Knyga neperkrauta smulkiomis detalėmis, tačiau joje kalbama iš esmės ir apie tai, ką būtina žinoti bei suprasti vaikui, kad nepatirtų nerimo, baimės, neprisiklausytų klaidinančios informacijos iš draugų. Be baimės įvardyti daiktus jų tikraisiais vardais ir be jokių nereikalingų paslapčių – būtent taip autorė kalba su paaugliais, kuriems tenka patirti tikrą pokyčių audrą.

Buvusios paauglių žurnalo redaktorės Lizzie Cox parašyta knyga „Berniukams: apie tai“, iliustruota linksmais paveikslėliais ir diagramomis, yra puikus augimo vadovas visiems bręstantiems berniukams.

Lizzie Cox yra laisvai samdoma žurnalistė, buvusi Didžiosios Britanijos paauglių žurnalo redaktorė. Ji pažįstama ir mėgstama dėl savo humoro, lengvo pasakojimo stiliaus ir didžiulės patirties sprendžiant paauglių problemas – tiek berniukų, tiek mergaičių. Autorė taip pat yra parašiusi knygą „Mergaitėms: apie tai“, kuri skirta būtent bręstančioms mergaitėms ir specifiškai aptaria jų patiriamus pokyčius.

Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė


  • Autorius: Lizzie Cox
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138670

Parašykite atsiliepimą apie "Berniukams. Apie tai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Berniukams. Apie tai, kurį parašė Lizzie Cox. Siūlome ne tik išsamų Berniukams. Apie tai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lizzie Cox. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Berniukams. Apie tai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Berniukams. Apie tai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Berniukams. Apie tai" perkama kartu