⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukas akligatvyje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-18 Miglė

Man labai patiko


2023-03-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Berniukas akligatvyje" aprašymas

Po trilerio „Berniukas baltame kambaryje“, iš karto tapusio bestseleriu, apdovanotu prestižinėmis literatūros premijomis, pasirodė nauji Karlo Olsbergo romanai jaunimui: „Mergaitė keistoje šalyje“ ir „Berniukas akligatvyje“. Intriguojantis distopinis romanas „Berniukas akligatvyje“ kelia amžinąjį žmonijos klausimą – ar galima nugalėti mirtį? Kokiu būdu? Gal įmanomas amžinas gyvenimas kompiuteryje?

Kompiuteriniame žaidime „Team Defence“ Manuelis neįveikiamas. Bet komandos nariai nežino, kad jis savo avatarą valdo tik padedant išmaniajam neįgaliojo vežimėliui Marvinui. Manuelis serga nepagydoma nervų liga, gyventi jam beliko vos keli mėnesiai. Sužinojus apie daug diskusijų keliantį eksperimentą įsižiebia viltis – įmanoma sukurti kompiuterinę vaikino smegenų simuliaciją. Tada jo sąmonė toliau gyvuotų kompiuteryje. Tačiau skenuojant smegenys visiškai suardomos...

„Berniukas akligatvyje“ - tai romanas, kuriame autorius drąsiai kelia klausimus apie žmogiškos būties prasmę: ar tikime sielos nemirtingumu? Ar po mirties siela galėtų tęsti egzistenciją kita forma ar virtualiajame pasaulyje? Ar moralu rinktis eutanaziją, kai jautiesi patekęs į akligatvį? Kas skiria žmogų nuo dirbtinio intelekto?

Drąsi knyga, kurios ilgai nepamirši!


  • Autorius: Karl Olsberg
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9786094732034
  • Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-18

Man labai patiko

2021-06-15

Apskritai, įdomi knyga, kuri filosofiškai kvestionuoja informacines ir šiuolaikines technologijas bei su jomis susijusius pritaikymus žmonėms. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas akligatvyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Berniukas akligatvyje", kurį pristato Karl Olsberg. Siūlome ne tik išsamų "Berniukas akligatvyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karl Olsberg. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Berniukas akligatvyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Berniukas akligatvyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Berniukas akligatvyje" perkama kartu