Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.39 SoldOut

Knygos "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį" aprašymas

Latvių autorės Inese Zandere knyga „Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį“ priklauso serijai „Keliautojai laiku“, kurioje leidžiami šiuolaikinių Europos autorių kūriniai, siūlantys į istoriją žvilgtelėti kitu kampu. Šį kartą į kelionę kviečiami vaikai.

Iš tiesų, knyga skirta tiek vaikams, kurių amžius panašus į pagrindinio veikėjo Zigio (8-12 metai), tiek visiems kitiems istorija besidomintiems skaitytojams. Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais, o Zigio prototipas yra garsaus žydų gelbėtojo Žanio Lipkės sūnus Zigfridas Ojaras. Rengdama knygą autorė bendradarbiavo su Žanio Lipkės memorialu. Latviškas leidinio viršelis primena Zigio vaikystėje skaitytas knygas.

„Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį“ nukelia į Latviją, 1941-uosius metus.

Antrojo pasaulinio karo pradžia. Rygoje įsisiautėja vokiečiai, staiga ėmę rūšiuoti žmones, klijuoti jiems ant atlapo geltonas žvaigždes ir varyti į getus. Šiuos įvykius stebi aštuonmetis berniukas, niekaip negalintis suprasti, kaip per vieną naktį žmonės tapo blogi. Vaikui sunku suvokti, kurie suaugusiųjų veiksmai yra teisingi, o kurie ne. Kelionėje Zigį lydi ištikimas šuo Džeris.

Inese Zandere istorinius faktus pina su vaizduote ir kuria emocingą siužetą, kuris vaikams suteikia galimybę pažvelgti į sudėtingus Antrojo pasaulinio karo įvykius ir pamatyti ten svarbiausią dalyką – individualaus pasirinkimo galimybę, kuri visada egzistuoja net pačiais sunkiausiais laikais. Tai galimybė išlikti žmogumi.

Inese Zandere (g. 1958 m.) – latvių rašytoja, redaktorė, leidėja. Autorė sukūrė daugiau nei dvidešimt knygų vaikams bei už savo kūrybą buvo apdovanota prestižiniais literatūriniais prizais. Inese Zandere kuria įvairaus žanro tekstus: poeziją, esė, dokumentinę prozą, straipsnius, scenarijus. Autorė aktyviai dalyvauja skaitymo skatinimo ir edukaciniuose projektuose. Rašytojos eilėraščiai, pasakos ir kita kūryba įkvėpė sukurti animacinius filmus, spektaklius ir operas.

Iš latvių kalbos vertė Laura Laurušaitė

Papildykite serija „Keliautojai laiku“ nauja knyga, kurią rekomenduojame įsigyti internetu. Pirkti leidinius online knygyne verta dėl kelių priežasčių: siūlomos geros kainos ir galimybė išpardavimų bei akcijų metu apsipirkti pigiau; visada gausus asortimentas; lengvai randami knygų aprašymai ir ištraukos; saugu. Išsirinkti knygas padės kitų skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos. Pirkinį įvertinsite peržiūrėję santrauką, kurioje patalpinome aprašymus, puslapių skaičių ir kitą svarbią informaciją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį", kurį pristato Inese Zandere. Siūlome ne tik išsamų "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inese Zandere. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Berniukas ir šuo. Istorija apie išsaugotą paslaptį" perkama kartu