0

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukas, kuris gyveno su drakonais

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Berniukas, kuris gyveno su drakonais" aprašymas

Sveiki, drakonų ištroškę nutrūktgalviai! Turbūt šią knygą į rankas paėmėte dėl vienos iš šių priežasčių:
- nugirdote, kad mes juos auginame, ir norite patys įsivelti į šiuos ugnimi alsuojančius nuotykius;
- radote drakono vaisių medį, iš vieno vaisiaus išsirito drakonas ir nė nenutuokiate, ką dabar daryti.

Endė Šeperd – linksma ir išradinga knygų vaikams autorė. Gyvena Anglijoje ir rašo istorijas apie berniuką Tomą ir pašėlusius jo augintinius.


Tomo namuose gyvena ne šuo, ne žiurkėnas ir net ne tarantulas. Jo augintinis yra... drakonas Blyksnis! Keisčiausia, kad drakonas išsirito iš vaisiaus, kurį Tomas parsinešė iš senelio sodo. Kas galėjo pagalvoti, kad taip atsitiks? Niekas! Tačiau tai dar ne viskas! Tas keistas medis senelio sode turėjo ir daugiau vaisių... Tad dabar drakonus augina ir Tomo draugai: Tedas, Ketė ir Kajus. O kai augini drakoną, turi tikėtis staigmenų ir... RŪPESČIŲ! DIDŽIAUSIO KALNO RŪPESČIŲ! Nes auginti drakoną nėra vien žaidimai ir zefyriukų kepimas, tai kur kas rimčiau! Reikia nuolat slėpti jį nuo smalsių akių, sugalvoti, kur paliksi, kai išeini į mokyklą, valyti nesusprogusius kakučius, dangstyti nagų ir ugnies paliktas žymes... O kai dar nagus prikiša nenaudėlis Liemas, užsisuka tikra nesusipratimų ir pašėlusių nuotykių virtinė!

Kodėl staiga pradėjo vysti drakono vaisių medis? Kas, po galais, mokyklos darže augina gigantiškas daržoves? Ką toje keistoje pašiūrėje slepia ponas Niūriauskas? O kur dar šliužų ferma spintoje, amarų blyneliai, sprogstantys aguročiai, raketa varomas bulius...

Žinoma, istorija „Berniukas, kuris gyveno su drakonais“ tuo nesibaigia. Tai jau tikrai. Laukite tęsinio!

Iš anglų kalbos vertė Darius Grėbliūnas


  • Autorius: Andy Shepherd
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665349

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas, kuris gyveno su drakonais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Berniukas, kuris gyveno su drakonais", kurį pristato Andy Shepherd. Siūlome ne tik išsamų "Berniukas, kuris gyveno su drakonais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andy Shepherd. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Berniukas, kuris gyveno su drakonais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Berniukas, kuris gyveno su drakonais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Berniukas, kuris gyveno su drakonais" perkama kartu