-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukas nuryja visatą

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Berniukas nuryja visatą" aprašymas

Debiutinis žurnalisto Trento Daltono romanas „Berniukas nuryja visatą“ pelnė, ko gero, visus įmanomus Australijos literatūros apdovanojimus. Tai istorija apie brolystę, draugystę, tikrą meilę, šeimos problemas ir negandų kupiną berniuko kelionę į suaugusių pasaulį.

1983-ieji, Brisbenas. Ilajaus Belo gyvenimas iš tiesų komplikuotas – tėvas negyvas, motina kalėjime, patėvis prekiauja heroinu, o vyresnysis brolis sąmoningai apsimeta nebyliu. Dar daugiau – abu berniukus prižiūri žymus nusikaltėlis, pabėgimo iš kalėjimų rekordininkas.

Net ir tokiomis aplinkybėmis Ilajus klauso savo širdies. Jis mokosi būti geru žmogumi ir svajoja tapti žurnalistu. Tačiau gyvenimas negailestingas, o likimas vis siunčia naujus išbandymus. Vienas jų - legendinis Brisbeno narkotikų prekeivis Titas Brozas.

Ilajus įsimylės, susidurs su tikrais blogiukais ir atkakliai sieks išgelbėti savo motiną. Ir visa tai – jam dar net nepradėjus lankyti vidurinės mokyklos!

Vos pasirodžius knygai „Berniukas nuryja visatą“, jos autorius Trentas Daltonas imtas lyginti su žymiausiais Australijos rašytojais Timu Wintonu ir Robertu Drewe. Pranašaujama, kad romanas taps šalies literatūros klasika ir geriausia per paskutinį dešimtmetį pasirodžiusia knyga.

Sunku ginčytis, nes „Berniukas nuryja visatą“ išties jaudinanti, graudi ir tikrai įkvepianti knyga. Tai daugiasluoksnis pasakojimas, kai ant tų pačių svarstyklių dedami šventumas ir šventvagystė, aukšti idealai ir šlykštūs nuopuoliai.

Knygos autorius Trentas Daltonas – vienas garsiausių Australijos žurnalistų, šiandien bendradarbiaujantis su „The Weekend Australian Magazine“. Už savo veiklą net kelis kartus apdovanotas „Walkley Award“ ir „Kennedy Award“ premijomis, be to keturis kartus nominuotas Metų žurnalisto titului. Rašytojas pasakoja, kad per savo žurnalisto karjerą prisiklausė pačių šiurpiausių kriminalinių nutikimų, tačiau iki šiol nėra girdėjęs nieko šiurpesnio nei jo motinos istorija, kurios dalimi buvo ir jis pats. Būtent motina tapo jo knygos herojės Frankės Bel prototipu.

„Kaip nuostabus žurnalistas, Trentas Daltonas visada kuo puikiausiai suprato, kad faktas gali būti keistesnis nei tikrovė. Turbūt reikėjo tokio kaip jis, kad sukurtų šį romaną, kuris tiesiog gauste gaudžia nuo išsakomos tiesos. Vadinkite tai nuojauta, bet aš spėju, kad Daltonas parašė kūrinį, tapsiantį Australijos literatūros klasika.“
Australijos rašytojas Benjaminas Law

Iš anglų kalbos vertė Povilas GasiulisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas nuryja visatą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Berniukas nuryja visatą", Trent Dalton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Trent Dalton su knyga "Berniukas nuryja visatą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Berniukas nuryja visatą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Trent Dalton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Berniukas nuryja visatą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Berniukas nuryja visatą" perkama kartu