Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukas, susipažinęs su banginiu

Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 1,90 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Berniukas, susipažinęs su banginiu" aprašymas

Knyga „Berniukas, susipažinęs su banginiu“ skirta 8–12 m. vaikams.

ŽVEJYS. BĖGLYS. NUOTYKIŲ IEŠKOTOJAS!

Dvylikametis Razis paplūdimyje stebi ką tik išsiritusius vėžliukus, kai jūroje pamato valtį. Joje – visai išsekęs bendraamžis berniukas. Vos Razis spėja juo pasirūpinti, į salą atplaukia grėsmingi vyrai, ieškantys pabėgėlio. Raziui pavyksta jų atsikratyti, deja, neilgam.

Atsipeikėjęs valtyje rastas paslaptingas nepažįstamasis Džengas papasakoja Raziui jaudinančią istoriją apie laivo sudužimą, dingusį lobį, jūrų monstrus ir blogiukus. Bet ar visa tai tiesa? Kad išsiaiškintų, Razis ir jo sesuo dvynė Šifa turės leistis į jūrą, į kvapą gniaužiantį nuotykį...

Ar susitikus su didžiausiu jūrų monstru kam nors pavyks išgyventi ir atskleisti visas paslaptis?

„Nuostabus pasakojimas... tempas retai kada sulėtinamas.“
Telegraph

„Prašome daugiau panašių istorijų.“
Observer

Rašytoja Nizrana Farook gyvena Jungtinėje Karalystėje, tačiau yra kilusi iš Šri Lankos. Šios nuostabios šalies vaizdai itin pagyvina nuotykių kupinas knygas vaikams. „Mergaitė, pavogusi dramblį" – pirmoji autorės knyga, ją taip pat galite skaityti lietuviškai.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Boy Who Met a Whale
  • Autorius: Nizrana Farook
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090150726
  • Vertėjas: Vainius Bakas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas, susipažinęs su banginiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Berniukas, susipažinęs su banginiu", kurį pristato Nizrana Farook. Siūlome ne tik išsamų "Berniukas, susipažinęs su banginiu" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nizrana Farook. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Berniukas, susipažinęs su banginiu". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Berniukas, susipažinęs su banginiu" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Berniukas, susipažinęs su banginiu" perkama kartu