0

Berniukų superbloknotas

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 8,39 €*
Sutaupote: 5.60 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Berniukų superbloknotas

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786094402494

2020-11-30 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Berniukų superbloknotas" aprašymas

Šis superbloknotas sukurtas specialiai berniukams (6-7 metų). Kiekvienas puslapis kupinas kryžiažodžių, galvosūkių ir kitokių įdomių užduočių. Vaikai ne tik mėgausis smagia veikla, bet žaisdami mokysis!

Su lengvai išplėšiamais lapais!

Parašykite atsiliepimą apie "Berniukų superbloknotas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Berniukų superbloknotas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Berniukų superbloknotas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Berniukų superbloknotas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Berniukų superbloknotas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Berniukų superbloknotas" perkama kartu