⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bertos dovana (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 1.89 SoldOut

Knygos "Bertos dovana (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Berta auga be motinos meilės ir negali susitaikyti su jos trūkumu bei mažojo brolio staigios mirties palikta žaizda. Mama, praradusi vieną vaiką, pasineria į gedulą, nerasdama savyje jėgų rūpintis vyresniąja dukra. Bertą lanko keisti sapnai, ji regi praeitį ir spėja ateitį, kalba su mirusiu broliu ir kovoja su savo šmėklomis. Šeimos gyvenimui subyrėjus, apleista paauglė randa nusiraminimą dailės pamokose. Mokytoja supažindina ją su menu ir atskleidžia keistas, savitas dailininkų biografijų detales, negaili laiko ir dėmesio savo mokinei. Aštuonios pamokos, aštuoni žinomų dailininkų (Balthus’o, C. D. Freidricho, R. Magritte’o, Caravaggio, Aloïse’os Corbaz, H. Dargerio, Leonardo da Vinci, S. Solomono) paveikslai – jais iliustruota knyga – paauglei padeda atpažinti savo jausmus, analizuoti savo dvasinę būseną, pasitelkus meno terapiją, rasti kelią. Jauno žmogaus lūpomis pasakojamoje istorijoje autorė, kalbėdama apie itin sudėtingus ir skaudžius jauno žmogaus išgyvenimus, sugeba įžiebti vilties, suteikti optimizmo nestabiliame šiuolaikiniame pasaulyje.

Foteini Tsalikoglou baigė klinikinės psichologijos ir nusikaltimų psichologijos studijas Ženevoje, yra Pandijo universiteto (Atėnai) psichologijos dėstytoja, išleidusi mokslinių knygų, paskelbusi straipsnių, esė. Autorė yra populiari romanistė, jos kūriniai verčiami į užsienio kalbas, leidžiami Europoje ir Amerikoje, pagal vieną romaną pastatytas spektaklis. F. Tsalikoglou mokslinė veikla daro įtaką jos literatūros kūrinių temoms, ji itin didelį dėmesį skiria veikėjų psichologiniam portretui. Herojai – apdovanoti išskirtinėmis savybėmis, yra traumuoti, nepritampantys prie aplinkos, ieškantys tvirtos atramos, padėsiančios įveikti kasdienius gyvenimo iššūkius.


  • Autorius: Fotini Tsalikoglou
  • Serija: Paribio istorijos
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098302066-BR
  • Vertėjas: Kristina Svarevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: graikų

Parašykite atsiliepimą apie "Bertos dovana (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Bertos dovana (knyga su defektais)", kurį pristato Fotini Tsalikoglou. Siūlome ne tik išsamų "Bertos dovana (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Fotini Tsalikoglou. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Bertos dovana (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Bertos dovana (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Bertos dovana (knyga su defektais)" perkama kartu