0

Besilaukiančių mamyčių vadovas

  • Nuolaida knygai -45%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 7,49 €
Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 6.00 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2018-01-30 Egle

Labai gera knyga. Patiko. Knygoje pateikta daug svarbios informacijos.

Informacija

Besilaukiančių mamyčių vadovas

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 21x15, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955213352

2020-07-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Besilaukiančių mamyčių vadovas" sudaryta taip, kad galėtų lydėti jus į darbą, pasivaikščiojimus ar keliones. Tai svarbi informacija, praktiniai patarimai bei natūralios priemonės, padėsiančios jums nuo pat pastojimo iki gimdymo.

Jei planuojate pradėti kūdikį arba galbūt jau laukiatės, suprasite, kaip svarbu po ranka turėti lengvai ir aiškiai parašytą knygą. Čia galite greitai rasti informacijos ne tik apie tai, ką pravartu valgyti, kaip mankštintis arba kaip saugiai atsikratyti nėštumo keliamo diskomforto, bet ir žymėtis svarbias datas, kontaktinius duomenis ar užduotis, kurias privalu atlikti.

Knygoje "Besilaukiančių mamyčių vadovas" yra visa, ką jums būtina žinoti, kad sėkmingai pastotumėte, atsikratytumėte problemų, su kuriomis galite susidurti nėštumo metu, žinotumėte, kaip elgtis per gimdymą.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Ivanauskienė

TURINYS

TURINYSPratarmė / 6

Kaip naudotis knyga / 7

Įvadas: natūralios priemonės, padėsiančios besilaukiančiai moteriai / 8

1 skyrius: sėkmingas pastojimas / 30

2 skyrius: pirmasis nėštumo trimestras / 88

3 skyrius: antrasis nėštumo trimestras / 142

4 skyrius: trečiasis nėštumo trimestras / 182

5 skyrius: gimdymas ir užgimimas / 250

Rodyklė / 298

Padėka / 304

ĮVADAS

ĮVADAS

 

NATŪRALIOS PRIEMONĖS, PADĖSIANČIOS BESILAUKIANČIAI MOTERIAI

Jei planuojate nėštumą, o galbūt jau laukiatės, vadinasi pradedate vieną iš nuostabiausių ir labiausiai įkvepiančių savo gyvenime patirčių. Tai ir viena iš įdomiausių patirčių. Būdama nėščia arba gydydamasi nevaisingumą, galite patirti dažnus ir radikalius nuotaikos ir energijos svyravimus. O pastojusi norėsite padaryti viską, kas galėtų geriausiai pasitarnauti nėštumui, todėl jums teks išmokti klausytis savo kūno, gerbti savo jausmus, pasilepinti ir prigulti pokaičio, kai to norėsis, visiškai dėl to savęs nekaltinant. Jūs taip pat norėsite išsiaiškinti, ką daryti, kad įveiktumėte problemas ir nereikėtų vartoti vaistų ar griebtis kitų nepatikimų metodų.

 

Jei anksčiau moterims buvo skirtas koks nors gydymas arba jos tebevartoja paskirtus vaistus, tuomet jos turi būti atidžiai stebimos savo gydytojų, kurie užtikrintų, kad gydymas nesukeltų jokios rizikos besivystančiam vaisiui. Be to, pačios moterys turėtų būti atsargios vartodamos be recepto parduodamus vaistus, vengti vakcinacijos ar kelionių į tokias vietas, kur gali būti ligos židinių.

Turite stengtis prižiūrėti savo organizmą taip, kad vaisius jame turėtų kuo palankesnes sąlygas sveikai vystytis. Pirmosios dvylika nėštumo savaičių yra pačios svarbiausios, nes būtent šiuo metu vystosi svarbiausi kūdikio organai ir organizmo sistemos. Kadangi moterys ne visuomet žino, kada tiksliai pastojo, itin svarbu, kad jos ir jų partneriai pakeistų savo gyvenimo būdo įpročius dar prieš pastojimą.

Šioje knygoje rasite patarimų, kaip natūraliais būdais sudaryti kuo palankesnes sąlygas nėštumui. Jie padės jums įveikti dažnai pasitaikančius šalutinius nėštumo reiškinius ir negalavimus. Šiame skyriuje pateikta šiek tiek įvadinės informacijos apie rekomenduojamas priemones. Daugelį dalykų bet kas gali saugiai ir sėkmingai taikyti patys, vadovaudamiesi pateiktais nurodymais, nors, pavyzdžiui, meditacijai reikia tam tikrų praktinių įgūdžių, jei norite, kad ji iš tiesų duotų teigiamų rezultatų. Jei kuo nors abejojate, be abejonės, nesidrovėkite apie tai pasikalbėti su savo šeimos ar kitu jus prižiūrinčiu gydytoju.
2018-01-30

Labai gera knyga. Patiko. Knygoje pateikta daug svarbios informacijos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu