0

Besivejant širšę

  • Nauja knyga
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Knygos išleidimo data: 2019-08-19
Informacija

Besivejant širšę

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786094840517

9.99 In stock
Rezervuoti
Aprašymas

Išankstinė knygos prekyba!
Prašome šiai knygai daryti atskirą
užsakymą, nes kartu su šia knyga užsakytos knygos bus pristatytos tik
gavus išankstinės prekybos knygą.

Kai nutrūktgalviškas skrydis motociklu, azartas, greitis ir aštrūs pojūčiai baigiasi koma ir panardina į paralelinę būtį, kai atsiveria sugebėjimas išgirsti „minčių muziką“ – atrandi daug prasmingesnį pasaulį ir supranti savo paskirtį jame.

Kai paskęsti gyvenimo rutinoje, o neryžtingumas trukdo atrasti ir save, ir savo gyvenimo prasmę, kartais užtenka vieno žvilgsnio, kad viskas apsiverstų aukštyn kojomis.

Svajūnas netikėtai pamato bebaimę baikerę Grėtę ir tą pačią akimirką supranta, kad tai JI – jo lauktoji ir išsvajotoji. Tačiau likimo vingiai nenuspėjami, ir gyvenimas pasisuka visai netikėta linkme…

Grėtė patenka į avariją, o atsibudusi iš komos supranta turinti aiškiaregystės dovaną – tada keičiasi ne tik jos pačios gyvenimas, mergina sugeba paskatinti ir kitus pažaboti savo ambicijas ir egoizmą.

"Besivejant širšę" – įtraukiantis ir geriausiems meilės romanams nenusileidžiantis kūrinys, kuriame persipina aštuonių veikėjų gyvenimai. Tai šmaikštus, lengvas pasakojimas apie tai, kad likimas, kažkur uždarydamas duris, visada praveria langą: nors ilgai puoselėti ambicingi norai ne visada neišsipildo, tačiau gyvenimas pasiūlo naujų, galbūt dar vertingesnių galimybių..

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu