⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Besmegeniai ir dingusios nosys

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Besmegeniai ir dingusios nosys" aprašymas

„Besmegeniai ir dingusios nosys“ skirta 3-6 metų vaikams.

Ką mes žinome apie besmegenius? Kad jie yra nulipinti iš sniego, kad jų nosys – tai morkos. Jie stovi ramūs ir niekur nekeliauja. Jie nieko nedirba ir neturi pinigų. Ar tikrai? Jei taip manote, vadinasi, dar nesutikote šių keturių besmegenių iš knygos!

Besmegeniai leidžiasi į žiemos nuotykius, tačiau vieną rytą nubudę jie pasigenda savo nosių! Kas tas nosis pavogė? Gal nedorėlė varna? O gal išalkę miško gyvūnai? Kaip sniego seniai atgaus savo nosis?

„Nesvarbu, kokia yra tavo nosis. Svarbiausia – kokia yra širdis.“

„Besmegeniai ir dingusios nosys“ – tai smagi ir pamokanti istorija mažiesiems skaitytojams apie dingusias nosis, drąsą išbandyti naujus dalykus, dideles širdis ir rūšiavimo naudą.


  • Autorius: Danguolė Kandrotienė
  • Iliustratorius: Dainius Šukys
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 23x28
  • ISBN ar kodas: 9786094732720

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Besmegeniai ir dingusios nosys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Besmegeniai ir dingusios nosys", kurį pristato Danguolė Kandrotienė. Siūlome ne tik išsamų "Besmegeniai ir dingusios nosys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Kandrotienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Besmegeniai ir dingusios nosys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Besmegeniai ir dingusios nosys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Besmegeniai ir dingusios nosys" perkama kartu