0

Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai

Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 2.50 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955238584

2020-10-31 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai" aprašymas

Šis Haruki Murakami romanas "Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai" - tarsi daugiasluoksnis pyragas. Pagal tai, kuris sluoksnis skanaujamas, pasakojimas palieka vis kitokį įspūdį.
Atsiras tokių skaitytojų, kurie sapnų ir mistiškų istorijų intarpuose įžvelgs žmogaus sielos tamsybę. Bus ir tokių, kurie kaip karoliukus ant vieno siūlo suvers visus iš romano veikėjų lūpų nuskambėjusius filosofinius apmąstymus bei aforizmus.

Ką reiškia turėti spalvą arba būti bespalviam? Ar Cukuru Tadzakis įgis spalvą, o gal kaip tik išmoks priimti žmones be jų spalvų?

Cukuru Tadzakiui - trisdešimt šešeri. Mokyklos laikais jis ir dar keturi jaunuoliai buvo susibūrę į harmoningą, jaukią draugiją. Tačiau kad galėtų studijuoti geležinkelio stočių architektūrą, Cukuru išvyksta į Tokiją. Vieną vasaros dieną nepaaiškinę priežasčių keturi mokyklos laikų draugai staiga nutraukia su juo ryšius, ir Cukuru, patyręs šoką, iki pat kitų metų klaidžioja savižudybės paribiuose. Vaikinas įtiki esąs bespalvė, nevisavertė asmenybė. Jis nesąmoningai pradeda tolti net ir nuo pačių artimiausių žmonių. Po šešiolikos metų mylimai moteriai užsiminus apie mįslingą atstumą tarp jųdviejų ir paraginus pažvelgti praeičiai į akis, jis nusprendžia aplankyti buvusius draugus ir išsiaiškinti, kas gi vis dėlto anuomet įvyko. Taip prasideda didžiosios Cukuru klajonės, nusidriekusios net iki Suomijos.

Iš japonų k. vertė Jurgita Polonskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai, kurią skaitytojams dovanoja Haruki Murakami. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Haruki Murakami su knyga Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Haruki Murakami. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai" perkama kartu