0

Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai

5,07 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9789955186335

2020-11-30 5.07 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai" aprašymas

Šis leidinys skirtas Klaipėdos universiteto biologijos, ekologijos ir aplinkotyros (nuolatinių ir ištęstinių) bakalauro studijų programų studentams, kitų universitetų atitinkamų specialybių studentams, dėstytojams, taip pat biologijos mokytojams ir mokiniams. Leidinio tikslas – padėti studentams geriau įsisavinti „Bestuburių zoologijos“ dalyko teorinę medžiagą, palengvinti studentų ir dėstytojų darbą laboratorinių darbų metu, formuoti studentų savarankiško ir praktinio darbo įgūdžius. Čia pateikiama glausta teorinė bei darbui reikalinga vaizdinė medžiaga, kuri padės studentui geriau suprasti gyvūnų morfologiją ir anatomiją. Kiekviename darbe pateikiamos praktinės užduotys. Leidinyje nuosekliai aprašoma darbo eiga. Darbuose pateikiami ir savikontrolės klausimai, skatinantys studentus mąstyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Airina Salytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Airina Salytė su knyga Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Airina Salytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bestuburių zoologijos laboratoriniai darbai" perkama kartu