0

Bevardė ir beveidė dievybė. Ezoterikos iššūkis krikščionybei, II dalis

Internetu: 4,89 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Bevardė ir beveidė dievybė. Ezoterikos iššūkis krikščionybei, II dalis

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955290827

2020-04-30 4.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pirmoje knygos dalyje „Kai uždanga plyšta“ („Katalikų pasaulio leidiniai“, 2007) tėvas Juozapas Marija Verlendas supažindino skaitytojus su ezoterikos terminija, metodais ir tikslais. Mėgino pasekti šios Vakarų mąstymo srovės radimosi istoriją, pamatyti jos šaknis anų laikų kultūros kontekste.
Antroje dalyje autorius supažindina su pagrindiniais pašnekovais, t. y. su šiuolaikinio ezoterinės minties atsinaujinimo veikėjais. Palyginęs ezoterikos ir tikėjimo kelius konstatuoja, kad jie nesuderinami, nors abu siekia „pažinimo“ bei „nušvitimo“. Tėvas Juozapas Marija leidžiasi į kelionę, į patį slėpinio centrą. Supažindina su ezoterikos perteikiama Dievo arba dieviškumo samprata, peržvelgdamas manicheizmą, katarizmą ir gnosticizmą, J. Boehme's mąstymą, kabalą ir rozenkreicerių sąjūdį. Laisvoji mūrininkijam daug ką paveldėjusi iš pagrindinių Renesanso ezoterinių tradicijų, čia užima svarbią vietą kaip mokykla, ypač gerai atstovaujanti Vakarų ezoterikai.
Žakas Verlendas gimė 1947 m. Belgijoje. 1963 m. įšventintas kunigu, 1991 m. davė amžinuosius įžadus ir gavo brolio Juozapo Marijos vartą Šv. Juozapo Šeimos vienuolių brolijoje. Branduolinės chemijos ir filosofijos mokslų daktaras, teologijos magistras. Dėsto gamtos filosofiją ir epistemologiją Liono katalikų universitete ir fundamentinę teologiją Arso seminarijoje. Daugelio knygų ir straipsnių autorius.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu