0

Beveidės aukos

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 17,88 €*
Sutaupote: 3.89 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Beveidės aukos

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 584
  • ISBN ar kodas: 9786094791369

2020-08-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Beveidės aukos" aprašymas

Šiaurės šalčiu ir įtampa dvelkiantis pirmasis rašytojo Stefan Ahnhem romanas „Beveidės aukos“ supažindins su detektyvu Fabianu Risku ir kvapą gniaužiančia keršto istorija. Kas ir kodėl užsimojo išžudyti visus buvusius klasiokus?

Detektyvas Fabianas Riskas su žmona ir dviem vaikais nusprendė palikti Stokholmą ir pradėti naują gyvenimą gimtajame Risko miestelyje. Jis net suplanavo šešių savaičių atostogas prieš pradėdamas darbą naujajame žmogžudysčių skyriuje. Tačiau prabėgus vos kelioms valandoms naujuose namuose, Fabianas Riskas iškviečiamas tirti žiaurios žmogžudystės.

Mokykloje, kurią baigė ir pats detektyvas, rastas negyvas jo klasės draugas Jorgenas Polsonas. Kas ir kodėl norėjo susidoroti su mokykloje dailide dirbusiu vyru? Kodėl jam nukirstos abi plaštakos? Žmogžudystės vietoje detektyvas randa neįprastą, gana iškalbingą užuominą – klasės nuotrauką, kurioje užbrauktas aukos veidas.

Netrukus nužudoma daugiau  klasės mokinių - nuotraukoje išbrauktų veidų daugėja... Siaubas nenumaldomai auga. Ar pavyks rasti žudiką, kol dar neišžudyta visa klasė? Šioje byloje Fabianas Riskas kovoja ne tik dėl savo kaip detektyvo garbės. Toje klasės nuotraukoje yra ir jo veidas… Gal jis ir tikėjo, kad mokyklos laikai liko praeityje, tačiau dabar kai ką iš praeities teks atkapstyti. Kol dar ne per vėlu.

„Prikaustantis kaip Jo Nesbø, tamsus kaip Stiegas Larssonas.“

Tony Parsons, rašytojas

„Kaip nuodėmė, kuriai neįmanoma atsispirti.“

Irish Independent

„Nauja žvaigždė Švedijos detektyvų padangėje.“

Daily Mail

Stefan Ahnhem (Stefanas Ahnhemas, g. 1966) – švedų rašytojas, TV ir filmų scenarijų autorius, rašantis tiek komedijos, tiek trilerio žanrų scenarijus bei adaptuojantis kūrinius ekranui. „Beveidės aukos“ – pirmasis jo romanas, kuriame pristatomas detektyvas Fabianas Riskas. Po didžiulės pirmosios knygos sėkmės S. Ahnhem parašė dar du romanus apie Fabianą Riską.
S. Ahnhem teigia vaikystėje niekada nesvajojęs būti rašytoju, nes jam ne itin gerai sekėsi dėlioti raides į žodžius… Vis dėlto jis visuomet mėgo pasakoti istorijas, o tai, kad buvo vienturtis vaikas, tik dar labiau skatino jo vaizduotę. „Mano senelio supamasis fotelis buvo nuostabus kosminis laivas, kuris galėdavo mane nunešti į kitas planetas ir visatas“, – sako rašytojas. Suaugęs jis suprato, kad turi klausyti savo tikrojo pašaukimo ir rašyti.

Iš švedų kalbos vertė Eglė Voidogienė


 

Parašykite atsiliepimą apie "Beveidės aukos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai


Dažniausiai su "Beveidės aukos" perkama kartu