Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską

Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską" aprašymas

Lytinis brendimas – tai gyvenimo etapas, kai tavo kūnas ir protas ima keistis, kad taptum suaugusiu žmogumi. Šis laikotarpis vadinamas paauglyste. Brendimas neatsitinka per vieną naktį, prasideda kiekvienam savu metu, tačiau paauglystę patiria visi – jos neišvengė tavo mėgstami dainininkai, mama, tėtis ir netgi mokytojai. Žengiant į paauglystę kyla daugybė klausimų: kas man darosi? kodėl aš toks piktas? kodėl mane erzina mano šeima? kas aš esu? Visi šie ir daugybė kitų dalykų apžvelgiami šioje knygoje. Ją skaitydamas gausi atsakymus į daugelį klausimų: lengvų, sudėtingų, keblių ir labai svarbių. Tai ne šiaip sau knyga, tai paauglio berniuko knyga kone apie viską.

Knygos „(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską“ autorė Sharie Coombs yra vaikų, paauglių ir šeimos psichoterapeutė. Taikydama skirtingus neuromokslus, ji padeda žmonėms suprasti patiems save. Daug dirbo su jaunais žmonėmis ir šeimomis mokyklose bei slaugos ir sveikatos centruose, šiuo metu – Britanijos Raudonojo kryžiaus psichosocialinėje grupėje. Ji parašė ir šią knygą „(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską“.


  • Autorius: Sharie Coombes
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404016

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską", kurį pristato Sharie Coombes. Siūlome ne tik išsamų "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sharie Coombes. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "(Beveik) paauglio berniuko knyga (kone) apie viską" perkama kartu